Bülent Ersoy, modacı Gülşah Saraçoğlu’na ateş püskürdü!

Diva, modacı Gülşah Saraçoğlu’nun “Mehmetçik Vakfı’na 100 bin lira bağışlarsa onu affedeceğim” sözlerine “O para benim çerez param” diyerek karşılık verdi.


Bülent Ersoy, modacı Gülşah Saraçoğlu’na ateş püskürdü!

Bülent Ersoy, 10 günlük zatürre teşhisi tedavisinin sonrasında taburcu oldu. Diva, münakaşa yaşadığı modacı Gülşah Saraçoğlu’nun “Bülent Ersoy’u bir koşulla affederim, benden özür dileyecek ve Mehmetçik Vakfı’na 100 bin TL bağış yapacak” açıklamasıyla alakalı “Ben oraya bütün servetimi bağışladım. Benim için 100 bin TL nedir? O para benim için çerez parası” şeklinde konuştu.

TSK’nın Afrin’e düzenlediği sınır operasyonu ile ilgili da konuşan ve gözleri dolan Ersoy, “Böyle zamanlar birlik beraberlik içinde olmamız gerekiyor. Ben anne değilim. Bir şehit acısını onlar kadar hissedemem. Burada rahat kavga ediyorsak, onlara borçluyuz. Yavrularımın ayakları taşa değmesin. Tamamı haklarını helal etsin” açıklamasını yaptı.

Ersoy, hastanede kaldığı dönemde bütün dostlarının kendisini aradığını belirtti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz