Bülent Ersoy’un Denizde Mayolu Görüntüleri Ortaya Çıktı

Yaptığı tatil programlarında kendini saklayıp basın mensuplarından kaçmayı tercih eden Bülent Ersoy, bu kez yurt dışında denize girerken görüntülendi.


Bülent Ersoy’un Denizde Mayolu Görüntüleri Ortaya Çıktı

Türk sanat dünyasının öncü ismi olarak tanınan, Türkiye’nin Diva’sı olarak bilinen Bülent Ersoy yıllar sonrasında ilk defa mayo ile denize girdi. Türkiye’de denize gitmekten çekinen ve denize gitmek yerine daha farklı yazlık alanlarda yaz aylarını geçiren Ersoy, bu sene Dünya Güzellerim programının çekimlerinin yapılması için gittiği Vietnam bölgesinde ünlü bir sahilde mayosunu giydi ve denize girdi. Mayolu görüntülerinin ortaya çıkmasında kimin parmağı olduğu bilinmeyen Ersoy’un yayınlanan görüntülerde vücudunda herhangi bir sarkma ve benzeri durum olmaması ise yaşına oranla hayranlarını sevindirdi.

BÜLENT ERSOY’DAN SES YOK

Mayolu fotoğraflarının basın kaynaklarında ve sosyal medya üzerinde boy göstermesinin ardından ünlü sanatçının bir açıklama yapması bekleniyordu. Ancak sanatçıdan konu ile ilgili henüz bir açıklama gelmezken yorumların birçoğunun da olumlu bir şekilde olduğu gözlemlendi. Fotoğrafta yer alan karelerde Bülent Ersoy’un gizli bir şekilde değil poz vererek çekildiği görülüyor.

DÜNYA GÜZELLERİM PROGRAMININ NEŞE KAYNAĞIYDI

Gerçek dışı çekimler ve hakkında ortaya atılan bazı iddiaların etkisi ile SHOW TV ekranlarında yayınlanan Dünya Güzellerim programı kapanmasına rağmen programda en fazla dikkat çeken ve binlerce dolarlık ürünleri tek bir kalemde satın alması ile tanınan neşe kaynağı Bülent Ersoy’du.

Programın kapanmasının ardından Ersoy’un yeni televizyon programlarına katılıp katılmayacak olduğu merak konusu olurken, bir süre dinlendikten sonra tekrar sahnelere yoğunluk verebilecek olduğu tahmin ediliyor. Hayranları ise Bülent Ersoy’un daha sık sahne almasını ve daha sık magazin programlarında yer almasını istiyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Zatürre geçiren Bülent Ersoy hastanede yoğun bakıma alındı!

Zatürre geçiren Bülent Ersoy hastanede yoğun bakıma alındı!

Türk sanat müziğinin ünlü sesi Bülent Ersoy, zatürre başlangıcı sebebiyle 19 Ocak'ta hastane kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan ünlü sanatçıya, doktorlar 1 ay sahneye çıkma yasağı getirdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz