Bursa’da benzin istasyonunda görevliye gasp

Bursa’da petrol istasyonunda giren yüzü maskeli silahlı bir şahıs, istasyon görevlisini gasp ederek cebindeki parayı çaldı.


Bursa’da benzin istasyonunda görevliye gasp

Edinilen bilgiye göre olay, Bursa’nın Nilüfer ilçesine bağlı İzmir Yolu Caddesi üstünde bulunan bir akaryakıt istasyonunda yaşandı. Akaryakıt istasyonunun arka tarafından sesler duyan görevli 48 yaşındaki Haluk Ö. kontrol etmek için gittiğinde karşısında yüzü maskeli eli silahlı bir şahısla karşılaştı. Maskeli şahıs silahını doğrultarak cebindeki parayı vermesini istedi. Silahla yere ateş eden şüpheli şahıs, istasyon görevlisini darp ederek cebinde bulunan ortalama 2 bin 500 Türk Lirasını çaldı. Maskeli şahıs olay yerinden koşarak uzaklaşırken istasyon görevlisi aldığı darbelerin etkisi ile bayıldı. Silah sesini duyan öbür çalışanlar olay yerine geldiğinde arkadaşlarının yerde hareketsiz yattığını görünce vaziyeti polise bildirdi. Olay yerine kısa zamanda çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Ekiplerin yaptıkları güvenlik kamerası araştırmasında şahsın istasyon görevlisine önce ateş ettiğini daha sonra darp ettiğini tespit etti. Olay yerinden kaçan silahlı soyguncuyu yakalamak için çalışma başlatıldı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz