Büyük ikramiyenin çıktığı Milli Piyango bileti Ordu’dan satın alınmış

Milli Piyango İdaresi’nin yılbaşı büyük ikramiyesi 61 milyon TL’yi kazanan çeyrek biletlerden birisinin Ordu’da bir bayiden alındığını açıkladı.


Büyük ikramiyenin çıktığı Milli Piyango bileti Ordu’dan satın alınmış

Milli Piyango idaresinin yılbaşı büyük ikramiyesi 61 milyon TL’yi kazanan talihli henüz ortaya çıkmazken, aynı bayiden seri biletten satın alan 4 kişi de teselli ikramiyesi kazandı.

Milli Piyango İdaresi’nin yılbaşı büyük ikramiyesi 9794035 numaralı bilete isabet etti. Çeyrek biletlerden birinin, Ordu’nun Altınordu ilçesindeki Ankara Şans Market tarafından satıldığı tespit edildi. Büyük ikramiyenin talihlisi henüz ortaya çıkmazken, Ordu’da da büyük heyecan oluşturdu.

Ankara Şans Market işletmecisi İnci Çıplak, Milli Piyango İdaresi Samsun Şube Müdürlüğü’nden satın aldıkları seri biletlere ikramiye isabet ettiğini, talihlinin de henüz ortaya çıkmadığını ifade etti.

Çıplak, “Aylık biletlerde ikramiye veriyorduk. Samsun’dan bilet almıştık. İkramiye kazanan kişi henüz gelmedi, umarım gelir bizi de ziyaret ederse seviniriz. Teselli ikramiyesi almaya gelenler oldu. Yılbaşına özel ilk kez büyük ikramiye çıktı. Bu da bizi sevindiriyor” şeklinde konuştu.

Ankara Şans Market çalışanlarından Ali Dizge ise, büyük ikramiyenin isabet ettiği seriden 4 kişinin de teselli ikramiyesi kazandığını, biletine ikramiye isabet eden çok sayıda vatandaşın da bayiye başvurduğunu belirtti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Denize düşen polis otosundaki kayıp polisin cesedi bulundu

Denize düşen polis otosundaki kayıp polisin cesedi bulundu

Ordu’nun Fatsa ilçesinde devriye görevi esnasında denize uçan arabada kaybolan polis memurunun cesedi bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz