Cafe sahibi müşteri çekmek için çıplak garson çalıştırınca tutuklandı!

Tayland’da faaliyet gösteren bir cafenin sahibi daha çok müşteri çekebilmek için bayan garsonları müstehcen kıyafetlerle servis yaptırınca tutuklandı.


Cafe sahibi müşteri çekmek için çıplak garson çalıştırınca tutuklandı!

Tayland’ın Chonburi kentinde bir cafe sahibi müşterilerine çıplak bir biçimde servis yapan garsonlar nedeniyle tutuklandı. Cafe patronu 5 sene hapis cezası ile karşı karşıya.

“YARDIMCI OLMAK İSTEMİŞTİK”

22 yaşındaki Arisa Suwannawong, 21 yaşındaki Minggomut Kongsawas adlı iki model, cafe sahibine yardımcı olmak istediklerini, onun hapis cezasına çarptırılmasına çok üzüldüklerini belirtti.

SUÇ OLDUĞUNU BİLMİYORMUŞ

Sattahip polis istasyonundan polis komutanı Thanachai Usakit yaptığı açıklamada, cafe sahibinin yalnızca yeni açılan cafesini tanıtmak istediğini söylediğini ve bu vaziyet suç olduğunu bilmediğini aktardığını açıkladı.

MÜSTEHCENLİKTEN DOLAYI CEZA ALACAK

Modeller tamamen çıplak olmadığı için problem yaşayacağını düşünmeyen cafe sahibi, müstehcenlik nedeniyle üç ile beş sene arası hapis cezasına ya da 2.255 sterlinlik para cezasına çarptırılacak. Öte yandan bazı müşterilerin de vaziyetten rahatsız olarak cafeyi şikayet ettikleri öğrenildi.

Arisa, fotoğraflar için özür diledi ve yalnızca yardım etmek istediğini, karşılığında para almadığını ve bunu tamamen iyilik için yaptığını belirtti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz