Çağatay Ulusoy, Bestemsu Özdemir’in kendini kullanmasına izin vermedi!

Çağatay Ulusoy ile görüntülenen ve samimi tavırlar sergileyip sevgili izlenimi vermeye çalışan Bestemsu Özdemir’in bu hareketleri pahalıya patladı. Menajer Engin Aykanat, Ulusoy’u kullanarak gündemde kalmaya çalışan Özdemir ile anlaşmasını feshetti.


Çağatay Ulusoy, Bestemsu Özdemir’in kendini kullanmasına izin vermedi!

Son günlerde çalkantılı özel yaşamıyla manşetlerden düşmeyen Bestemsu Özdemir’e bu haberler pahalıya patladı. Özdemir, kendi gibi oyuncu Can Yaman’la geçtiğimiz ay ayrılınca sık sık İstanbul gecelerinde boy gösterdi. İlk olarak Oğulcan Engin’le objektiflere yakalanan Özdemir’e menajeri Engin Aykanat’tan uyarı geldi.

ULUSOY RESTİ ÇEKTİ

Aykanat, Özdemir’den özel yaşamına dikkat etmesini istedi. Fakat bu uyarıyı dikkate almayan güzel oyuncu, geçtiğimiz akşam da Çağatay Ulusoy’la Emirgan’daki bir mekanda eğlendi. Sergilediği tavırlarla Ulusoy’la aşk yaşıyor izlenimi oluşturan Özdemir, yakışıklı oyuncunun canını sıktı. Bestemsu Özdemir’le çıkan haberlerin kariyerine zarar verdiğini düşünen Çağatay Ulusoy, hem kendi hem de güzel oyuncunun basın danışmanı olan Engin Aykanat’a rahatsızlığını anlattı. Aykanat da aynı zamanda dostu olan Ulusoy’un bu tavrı üstüne Özdemir’le anlaşmasını feshetti.

KARİYERİ HER ŞEYİ

Türkiye’deki kariyerini Hollywood’a taşımak için aylardır ABD’de Lori Lively’den oyunculuk eğitimi alan Çağatay Ulusoy, isminin Bestemsu Özdemir’le anılmasından rahatsız oldu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz