Çağatay Ulusoy ile Bestemsu Özdemir aşk yaşıyor iddialarına yanıt geldi!

Şimdilerde Meryem isimli televizyon dizisinde görmeye alışık olduğumuz 26 yaşındaki oyuncu Bestemsu Özdemir, avukatı vasıtasıyla Çağatay Ulusoy’la aşk yaşadığına dair iddialara yanıt verdi.


Çağatay Ulusoy ile Bestemsu Özdemir aşk yaşıyor iddialarına yanıt geldi!

Bundan yalnızca birkaç gün önce oyuncu Çağatay Ulusoy ve Bestemsu Özdemir’in Emirgan’da bir mekanda beraber eğlendiğine dair haberler yapılmış ve bir magazin programında masaya yatırılan konu ikilinin aşk yaşadığına dair iddiaların ortaya atılmasına kadar götürülmüştü.

Uzun bir süredir birlikte olduğu oyuncu Can Yaman’la olan beraberliğini kısa bir müddet önce bitiren Bestemsu’nun yalnız olması da bu ilişkinin gerçekten meydana geliyor olabileceği biçiminde yorumlanmıştı. Taraflardan Bestemsu Özdemir bu aşk haberleriyle alakalı yalanlamayı olaydan birkaç gün sonra avukatı vasıtasıyla yapmayı tercih etti.

BESTEMSU AVUKATI ARACILIĞIYLA YALANLADI

İşte güzel oyuncu Bestemsu Özdemir’in o açıklaması: “Son günlerde, müvekkilim Bestemsu Özdemir ve yakın dostlarıyla yakıştırmalar yapılmak suretiyle esassız haberler yapıldığını üzülerek görmekteyiz. Yapılan habelerde, müvekkil ve yakın dostları, zaman, mekan ve içerik olarak gerçekliği olmayan anlatımlara konu edilmekte; bu anlatımlar, haberin görmesi umut edilen alaka düzeyinde kaleme alınarak haberleştirilmekte ve yorumlanmaktadır. Ülkemizin halihazırda bulunduğu bu mühim süreçte, konusu ne olursa olsun, doğru olanı ‘haber verme’ çabası içerisinde olan değerli bütün gazetecileri tenzihle, gerçeği yansıtmayan, özü saptırılmış olayları ‘haber yapma’ çabası içinde olan herkese, her kuruma üzüntülerimizi arz eder, müvekkil ile ilgili yapılan ve gerçekliği olmayan bu tür haberlerin işbu açıklamamızdan sonra yayınlanmaya devam etmesinin haksız eylemin devam niteliği taşıyacağını, yasal her türlü talep, dava ve şikayet hakkımız saklı kalmak kaydıyla, ilgililere ve kamuonuya saygıyla bildiririz.”

Çağatay Ulusoy ile Bestemsu Özdemir aşk yaşıyor iddialarına yanıt geldi!

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz