Çağatay Ulusoy ve Bestemsu Özdemir yeni bir aşka yelken açıyor

Emirgan’da bir eğelence merkezinden çıkarken kameralara takılan oyuncu Çağatay Ulusoy ile Bestemsu Özdemir’in, aşk yaşadıkları söylentileri magazin dünyasına bomba gibi düştü.


Çağatay Ulusoy ve Bestemsu Özdemir yeni bir aşka yelken açıyor

Kısa bir dönem önce yaptığı ve yapacağı filmlerle gündemden düşmeyen Çağatay Ulusoy ile ilgili ortaya atılan bu iddia uzun süre gündemden düşmeyecek gibi görünüyor. Ünlü oyuncunun Bestemsu Özdemir ile aşk yaşadığı iddiaları gün geçtikçe magazin dünyasında daha çok konuşulmaya başladı. ikilinin aynı mekandan birlikte çıkmalarıda bu söylentilere tuz biber olmuş durumda.

Star TV’de yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ programının haberine göre; Çağatay Ulusoy ile Bestemsu Özdemir, Emirgan’da bir mekanda sabaha kadar eğlendi.

İki meşhur oyuncu, eğlence çıkışı kapıda bir müddet sohbet edip mekanı ayrı ayrı araçlarla terk etti.

Uzun süre Can Yaman ile ilişki yaşayan Bestemsu Özdemir, aşkın bittiğini, “Can Bey’i artık sormuyoruz, üstüne konuşacak bir şey yok. İki taraf da ne meydana geldiğini biliyor. Benim alnım ak, olmadı, yürümedi. Anlaşamadık.” sözleriyle duyurmuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Çağatay Ulusoy’un partneri Melisa Aslı Pamuk’un Adnan Oktar’la görüntüleri olay oldu

Çağatay Ulusoy’un partneri Melisa Aslı Pamuk’un Adnan Oktar’la görüntüleri olay oldu

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un partner olarak seçtiği Melisa Aslı Pamuk'un meşhur olmadan evvel Adnan Oktar'ın programına katıldığı görüntüler tekrardan gündeme geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz