Çağatay Ulusoy’un partneri Melisa Aslı Pamuk’un Adnan Oktar’la görüntüleri olay oldu

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’un partner olarak seçtiği Melisa Aslı Pamuk’un meşhur olmadan evvel Adnan Oktar’ın programına katıldığı görüntüler tekrardan gündeme geldi.


Çağatay Ulusoy’un partneri Melisa Aslı Pamuk’un Adnan Oktar’la görüntüleri olay oldu

Başrolünde oyuncu Çağatay Ulusoy’un yer alacağı ilk Türk orijinal Netflix dizisinin ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı. Yakışıklı oyuncunun partner olarak Melisa Aslı Pamuk’u istediği öğrenildi.

Çağatay Ulusoy'un partneri Melisa Aslı Pamuk'un Adnan Oktar'la görüntüleri olay oldu

ADNAN OKTAR’IN PROGRAMINA MISAFIR OLMUŞTU

Hayatı merak edilen Melisa Aslı Pamuk’un meşhur olmadan önce Adnan Oktar’ın programına misafir olduğu görüntüler tekrardan gündeme geldi.

TÜRKİYE GÜZELİ SEÇİLİNCE YAŞAMI DEĞİŞTİ

1991 senesinde Hollanda’da dünyaya gelen Melisa Aslı Pamuk, 2011 senesinde Türkiye güzeli seçilerek bütün dikkatleri üstüne çekmişti.

İlginizi Çekebilir
Adnan Oktar hakkında küçük kızı alıkoyduğu gerekçesiyle dava açılıyor

Adnan Oktar hakkında küçük kızı alıkoyduğu gerekçesiyle dava açılıyor

Avusturya'nın başkenti Viyana'da hayatını sürdüren Elvan Koçak bir süredir haber alamadığı 2 kızını televizyonda Adnan Oktar'ın programında görünce şaşkına döndü. Kızlarını Oktar'ın programında gören baba Türkiye'ye gelerek suç duyurusu yaptı. baba Elvan Koçak " Çocuklarımdan B. ve ikizi olan M. daha 17 yaşındalar. Reşit olmayan kızımı televizyona çıkartarak show yapan Adnan Oktar ve öbür sorumlulardan davacı olacağım." şeklinde konuştu.

14 Yorumlar
 1. Dünyaca ünlü starların tanışmak için yanına geldiği Adnan Oktar üzerinden ünlü olmayan çabalamıştı. Zavallı hareketler. Umarım melisa aslı pamuk dizide oynamaz. Dinimle ilgili böyle saygısız konuşan birini televizyonda görmek istemiyorum

 2. Melisa Aslı Pamuk’un dinimize olan üslubu ne kadar çirkin. Ayrıca Adnan Oktar’la bir bağlantısı yok. Yıllar önce programa katılmış. Tavrından dolayı da Adnan Oktar gerekli cevabı vermiş.

 3. Müslümanlığın azı çoğu olmaz. Müslüman olmaktan, Müslümanlığımızı dillendirmekten de gurur duyarız. Sayın Adnan Oktar çok samimi bir insan. Dediği ve yaşadığı hayat arasında hiçbir çelişki yok.Kuran ahlakına göre yaşayan çok değerli birisi kendisi. Melisa Aslı Pamuk belli ki çoğunluğun söylediği ne, ben nasıl hareket edersem dikkat çekerim diye düşünerek hareket etmiş, iyi etmemiş. Kendisini geliştirirse daha iyi olur.

 4. Sui zannından ve kıskançlığından bi türlü istediği şöhreti elde edememiş, sürekli Adnan Oktar’la gündeme gelmeye çalışan bir gariban.. çok da önemsememek gerek…. Samimi ve dürüst olsaydı hiç böyle basitliklere ihtiyacı olmazdı..Sayın Adnan Oktar’ın sohbet programına bir çok oyuncu ve manken konuk olmuştur..hiç kimse sorasında çıkıp Allah’ın Kuran’da geçen bir zikriyle ilgili bu şekilde konuşmamıştır. Ne denir ki?…

 5. Klasik ünlü olmanın yollarina başvurulduğu apaçık belli oluyor.
  Melisa Aslı Pamuk , insan müslüman olduğunu herzaman dile getirmeli bundan niye rahatsızlık duymuş bukadar anlam veremedim.İnsan Allah’ın kelamı olan bir sözü olan “İnşaAllah, MaşaAllah ” kelimesini söylemekten niye bu kadar çekiniyor.Ayrica bir müslüman zevk alır “İnşaAllah,MaşaAllah ” demekten boyle alaycı bir üslup kullanmak hiç yakışmamış

 6. kız bir kaç kez programa çıktı, sonrada Adnan Oktar kovdu, kendini Adnan Oktar’ın adını kullanarak meşhur etme peşinde

 7. Adnan Bey gibi Kaliteli asaletli insanla tanıştığı için Allah’a şükretsin .Kendisine sormak lazım hayatı boyunca Adnan Oktar gibi samimi güzel ahlaklı biriyle daha önce hiç tanışmış mi ?

  Ünlü olmak icin programa geldi daha sonrada dinimiz hakkında uygunsuz şekilde konuştmuştu

 8. Sayın Adnan Oktar ile anılarak bir yerlere gelmeye çalışıyor anlaşılan. “ne ayak abi yaaağğ” gibi bir konuşma tarzı özellikle genç kızlara hiç yakışmıyor. Umarım genel kültürü üzerinde çalışır/geliştirir kendisini.

 9. Sn Adnan Oktarın programına bir çok yerli ve yabancı konuk oluyor. Melisa pamuk da bu insanlardan biri yıllar önce olmuş bir olay ne den bu kadar abartılıyor anlamış değilim. Ayrıca Melisa pamuğun Dinimiz hakkında takındığı üslup çok çirkin

 10. Haber resmen kıskançlık kokuyor ünlü olamamaşlığın acısı Sn Adnan Oktar her misafirine özenle davranan çok samimi dindar bir insan bu tür haberlerle boluna uğraşıyorsunuz

 11. Kimsenin kendisiyle ilgilenmediğini anlayınca gündem olmak için bu tür basit oyunlara başvurmak… Adnan Oktar dünya çapında bilinen biri Melisa Pamuk’un Adnan Oktar’ın yanına gitmiş olması ne ifade ediyor anlamadım.

 12. Adnan Oktar “Melisa Aslı Pamuk’u programlarımızdan kovmam için ciddi bir sebep vardı” diyor demek ki Melisa’da bir sorun var; Dindar insanların dindarlığını göstermesinden rahatsız olması samimiyetsizliğini gösteriyor. Ayrıca Melisa’nın görgü ve kalite eksikliği konuşmalarından çok net anlaşılıyor

 13. Aslı Pamuk’un sözleri çok samimiyetsiz ve çirkin. Adnan Oktar tüm bayanlara karşı nezaketlidir. Aslı Pamuk yanlış şeyler yapmış gibi görünüyor, bu yüzden Adnan Oktar yanında tutmak istememiş. Şimdi yanlışının ortaya çıkması korkusuyla çirkin sözler söyleyerek kendini aklamaya çalışıyor. Gerçek bir Müslümanın gününün tamamı Allah’ı anarak geçer. Aslı Pamuk Allah’ın anılmasından neden bu kadar rahatsızlık duyuyormuş, esrarı neden normalleştirmeye çalışıyor bence bunlar araştırılıp haberi yapılsın.

 14. Melisa ‘nın dini konularda uygunsuz yorumları var , mesela MaşaAllah kelimesini beğenmiyor gibi bir üsluba sahip

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz