Çağla Şıkel, Alişan’ı bırakmayı kafasına koymuş! teklifleri değerlendiriyor

Artık yoluna tek başına devam etmek isteyen Çağla Şıkel, Alişan’la bir probleminin olmadığını söyleyerek “Teklifler tek kişilik geliyor” ifadelerini kullandı.


Çağla Şıkel, Alişan’ı bırakmayı kafasına koymuş! teklifleri değerlendiriyor

Kısa bir müddet önce Dostlar Mahallesi isimli dizide beraber boy gösteren Çağla Şıkel ve Alişan, dizinin reyting listesinde üst sıralarda yer almamasından dolayı hüsrana uğramıştı.

ALİŞAN, SEVGİLİSİYLE VAKİT GEÇİRMEYE BAŞLADI

Alişan’ın bu dizide tanıştığı ve sevgili olduğu Buse Varol’la çok sık vakit geçirmeye başlamasıyla beraber gözler Çağla Şıkel’e dönmüştü.

“YOLUMA YALNIZ DEVAM EDECEĞİM”

Çağla Şıkel geride bıraktığımız gün “Bundan sonra yoluma yalnız devam edeceğim” biçiminde bir açıklama yapınca herkes Çağla ve Alişan dostluğunun bittiğini ve ikilinin bir daha ortak projede yer almayacağını yazdı.

JET HIZIYLA AÇIKLAMA

Haber kısa zamanda pek çok mecrada yer alınca Çağla Şıkel’den bir açıklama geldi. Uzun zamandır dost olduğu ve pek çok projede beraber boy gösterdiği Alişan’la yazılıp çizildiği gibi bir ayrılık olmadığını belirten Çağla Şıkel yalnızca gelen tekliflerin tek kişilik işler olduğunu Alişan’la beraber çalışmaya devam edeceklerini duyurdu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Güney Kore'de gerçekleştirilen Kış Olimpiyat Oyunları devam ederken, Kuzey Koreli ponpon kızların ülkelerinde cinsel ilişki kölesi olarak kullanıldığı iddiaları gündemi sarstı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz