Çağla Şıkel artık Alişan’ı programda istemiyor! ikili ayrıldı

Yıllardır Alişan’la program yapan Çağla Şıkel, yoluna artık tek başına devam edeceğini söyleyerek “Artık partner istemiyorum” ifadelerini kullandı.


Çağla Şıkel artık Alişan’ı programda istemiyor! ikili ayrıldı

Çocuklarıyla Akmerkez’de görüntülenen Çağla Şıkel, Palandöken’e gideceğini dile getirdi. Tek başına bir televizyon programına başlayacağını belirten Çağla Şıkel, “Artık tek başıma sunacağım. Partner istemiyorum” diye duyanları şoke etti.

Kısa süre önce Alişan’ı sevgilisi Buse Varol ile alakalı uyaran Çağla Şıkel’in ‘hızlı gitme’ sözünün ikilinin arasını açmış olabileceğini akıllara getirdi. Alişan, nişanlısı Eda Erol’dan Eylül 2017’de ayrılmış, ‘Dostlar Mahallesi’ dizisinin setinde tanıştığı Buse Varol ile de üç ay önce aşk yaşamaya başlamıştı. Bu defa nişan yapmayacak ve sevgilisi ile 5 Mayıs’ta evlenecek.

Alişan uğursuzluk getirmesin diyerek oturacakları evi bile düğüne bir ay kala tutacak. Buse Varol ilişkisi ile ilgili şu şekilde konuşmuştu: ”Alişan ile birbirimize çok benziyoruz. Ben onun kadın versiyonuyum. Birbirimizin ruh eşiyiz. Eğlenceli zaman geçiriyoruz.

Annem, Alişan’ı adeta senelerdir tanıyormuş gibi çok seviyor. Onun da annesi bana Alişan’ın kadın versiyonuyum değer veriyor. Herkes müstakbel kayınvalidemin zor bir kadın olduğunu belirtiyor. Mutlaka vardır zorlukları. Bunu yaşayarak göreceğim.”

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz