Çağrı merkezinde cinsel içerik skandalı! Polis operasyon yaptı

Ankara polis ekipleri, çağrı merkezi açarak, cinsel gücü tetikleyici gümrük kaçağı ilaçları pazarlayanlara karşı yaptığı operasyonda, 52’si kadın 59 kişiyi gözaltına aldı. Operasyonda, cinsel gücü artırdığı iddia edilen 58 bin 279 ürün ile 500 gram toza el konuldu.


Çağrı merkezinde cinsel içerik skandalı! Polis operasyon yaptı

Kaçakçılık Suçları ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı istihbarat çalışmaları neticesinde, Yasin E. ve İsmail E. adlı kişilerin kanun dışı yollarla Türkiye’ye getirilen gümrük kaçağı cinsel kuvveti artırıcı hap ve benzeri ürünleri çağrı merkezi aracılığıyla satıp, çeşitli kentlere gönderdiği belirlendi.

Şüphelilerin, öte yandan çağrı merkezi üstünden kısa mesaj yoluyla müşteri aradığı, gönderilen mesajlara dönüş yapan müşterilerin de çağrı merkezinde çalışan kadınlar ile cinsel içerikli konuşmalara dahil edilerek, ürünlerin satışının sağlandığı tespit edildi.

Polis ekipleri, 6 iş yerine ve 2 depoya eş zamanlı operasyonlar düzenleyerek, gümrük kaçağı cinsel kuvveti artırıcı 58 bin 279 ürün ile 500 gram toz madde ele geçirdi. Gerçekleştirilen operasyonlarda, 52’si kadın 59 kişi gözaltına alındı. Zanlılar, emniyetteki işlemlerinin sonrasında adliyeye sevk edildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz