Camiye giren hırsızlar sadaka kutusundaki paraları kancayla çaldı!

İstanbul’da bulunan bir camiye namaz kılmak bahanesiyle gelen hırsız, kimsenin olmadığı bir anı kolladı ve sadaka kutusuna kanca atarak soyup soğana çevirdi.


Camiye giren hırsızlar sadaka kutusundaki paraları kancayla çaldı!

İstanbul’da bir camiye namaz kılmak bahanesi ile giren hırsız, kimsenin olmadığını anlayınca kanca yardımı ile açtığı sadaka kutusundan paraları çaldı. Meydana gelen anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

CAMİYE NAMAZ BAHANESİYLE GELDİ

Olay geçtiğimiz günlerde İstanbul’da bulunan bir camide yaşandı. Vakit namazı sonrası camiye namaz kılma bahanesiyle gelen hırsız, etrafı kolaçan etmeye başladı.

Camide kimsenin olmadığını anlayan hırsız gözüne kestirdiği sadaka kutusunu açmaya çalıştı.

KANCA İLE SADAKA KUTUSUNDAKİ PARAYI ÇALDI

Başarısız olan hırsız daha sonra ise eline aldığı bir kanca yardımıyla kutunun içerisinde paraları tek tek çekmeye çalıştı.

O ANLAR KAMERADA

Sadaka kutusundan paraları çalan hırsız daha sonra hiçbir şey olmamış gibi elini kolunu sallayarak dışarıya çıkıp kayıplara karıştı. Meydana gelen o dakikalar ise caminin içinde bulunan güvenlik kamerasına an be an yansıdı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz