Canan Kaftancıoğlu’ndan Erdoğan’ın sözlerine cevap!

Yeni CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisine yönelik sözlerine cevap verdi, ‘Yargı önünde hesaplaşacağım’ ifadelerini kullandı.


Canan Kaftancıoğlu’ndan Erdoğan’ın sözlerine cevap!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün AK Parti grup toplantısında CHP’nin yeni il başkanı Canan Kaftancıoğlu ile ilgili konuşmuş, Kaftancıoğlu’nun tweet’lerini partililere göstermiş, ‘Bu kişinin marjinal bir grubun başında olması gerekir’ demişti.

Erdoğan’a cevap gecikmedi. Canan Kaftancıoğlu Twitter adresinden yaptığı açıklamada Erdoğan’la yargı önünde hesaplaşacağını belirtti ve şu ifadeleri kullandı: Recep Tayyip Erdoğan’ın doğrudan şahsımı hedef almış olması benim açımdan çok memnuniyet verici olup, kendisine çok teşekkür ederim. Şahsımla alakalı yalan, yanlış iftira ve iddialarda bulunması, hedef göstermesi ise içinde bulunduğu vaziyetin acziyetini göstermesi açısından manidardır. Şahsi ikballeri uğruna devlet ve devlet kurumlarının yalan dolanlarla bu derece itibarsızlaştırılmasına vesile olanlarla başta Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere yargı önünde hesaplaşacağım. Son söz: Korkunun ecele yararı yoktur! Halkız, haklıyız, kazanacağız.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Atatürk gazilik unvanın bedelini cephede ödedi, sarayda değil!

Atatürk gazilik unvanın bedelini cephede ödedi, sarayda değil!

MHP'nin, AK Parti'li Metin Külünk'ün Erdoğan'a gazilik unvanı verilmesiyle alakalı kanun teklifine, "yeşil ışık yakmak" olarak adlandırılan "Değerlendiririz" cevabının sonrasında partinin İstanbul Milletvekili Atila Kaya ilk eleştiriyi yaptı. Bu önerinin cephedeki askerlere "saygısızlık" olduğunu belirten MHP'li Kaya, "Öykündüğünüz Atatürk o unvanın bedelini cephede ödedi, sarayda değil" ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz