Canan Kaftancıoğlu’ndan Kılıçdaroğlu’na kurultay desteği!

Paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, kurultayda Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğini açıkladı.


Canan Kaftancıoğlu’ndan Kılıçdaroğlu’na kurultay desteği!

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, partisinin 36. Olağan Kurultayı’nda Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek vereceklerini söyledi.

CHP İstanbul İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Kaftancıoğlu’nun, haftasonu Ankara’da gerçekleştirilecek CHP’nin 36. Olağan Kurultayı öncesinde İstanbul kurultay delegeleriyle bir araya geldiği aktarıldı.

ZORLA İMZA TOPLANILDIĞI İDDİALARINI YALANLADI

Kaftancıoğlu, 172 imzayla Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na destek vereceklerini söyleyerek, bazı medya organlarında CHP delegelerinden zorla imza alındığına ilişkin çıkan haberleri ise yalanladı.

“GENEL BAŞKAN ANKETLE SEÇİLMEZ”

Kaftancığlu, eline noter onaylı bir belge ulaştığını vurgulayarak, “400 vatandaşa 3 genel başkan adayımızın adıyla, ‘CHP’nin olağan kurultayında genel başkan olarak kimi görmek istiyorsunuz?’ sorusu yöneltilerek, anket yapılmış. Bunu yapanlara ve bunlara inananlara söylüyorum, CHP’nin genel başkanı anketle seçilmez. Ben bir anket yaptırıp, ’10 bin kişi Kemal Kılıçdaroğlu’nu istediğini ifade etti.’ desem sizin iradenize ipotek koymuş olmaz mıyım? Umarım algı operasyonu yapmak maksadıyla hazırlanan bu belge doğru değildir.” değerlendirmesinde bulundu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Pelin Çift ile Yeşilçam Söyleşileri programına konuk olan usta oyuncu Cüneyt Arkın, "Keşke daha az çekseydim de dörtnala koşsaydım. Özgürlüklere, baharlara, çiçeklere" biçiminde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz