Caner Erkin’in agresif tavırları yönetimi kızdırdı

Bayern Münih karşılaşmasındaki performansıyla eleştirilere hedef olan Caner’in oyundan çıkarken teknik direktör Güneş’e tepkisi bardağı taşıran son damla olarak nitelendirildi. Yönetimin, ünlü futbolcuyu son defa uyarma kararı aldığı, agresif tavırlarına son vermemesi halinde ağır bir biçimde cezalandırılacağı öğrenildi.


Caner Erkin’in agresif tavırları yönetimi kızdırdı

Şampiyonlar Ligi’nde salı gecesi Bayern Münih, özellikle Robben oyuna dahil olduktan sonra Beşiktaş’ın solunu koridora çevirdi. Bu bölgede etkisiz bir performans sergileyen Caner, oyundan alınınca teknik direktör Şenol Güneş’e tepki gösterdi. Bu sezon hakeme hakaret ve çirkin hareketinden dolayı 6 maç ceza alan yıldız futbolcu, takım arkadaşlarıyla yaşadığı münakaşalarla da gündeme gelmişti. Caner’in Güneş’e tepkisi bardağı taşıran son damla oldu. Yönetimin, tecrübeli futbolcuyu son defa uyarma kararı aldığı, agresif tavırlarına son vermemesi halinde ağır bir biçimde cezalandırılacağı öğrenildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz