24 Ağustos 2017 Perşembe

Cansu Taşkın, Sinan Akçıl ile hakkında yapılan aşk dedikodularına ateş püskürdü

İsmi Sinan Akçıl ile beraber anılmaya başlanan Cansu Taşkın, hakkında çıkan aşk dedikoduları için sert konuştu. Sinan Akçıl ile iki yıldır arkadaş olduğunu söyleyen Taşkın, aralarında herhangi bir ilişki olmadığını ve bunun olmayacağını söyledi. Cansu Taşkın ayrıca çıkan dedikodulardan sonra Sinan Akçıl ile arkadaşlığını da bitirdiğini açıkladı.


Sinan Akçıl ve Cansu Taşkın, geçtiğimiz günlerde Bodrum’da beraber görüntülenmişti. Birbirine sık sık sarılan ve bir hayli samimi olan ikili için “Aşk mı yaşıyorlar?” haberleri yapılmıştı.Tüm bu haberlerden sonra Taşkın’dan sert bir açıklama yaptı.

“HERHANGİ BİR İLİŞKİ SÖZ KONUSU OLMAMIŞTIR”

Taşkın sosyal medyada yaptığı açıklamada şu şekilde konuştu: “Birkaç gündür hakkında çıkan Sinan Akçıl ile ilgili gerçek dışı haberlere itibar etmeyin. Kendisiyle 2 senedir arkadaşız. Herhangi bir ilişki söz konusu değildir ve asla olamaz! Çıkan yersiz haberlerden sonra arkadaşlığımı da sonlandırmış bulunmaktayım.”

İlginizi Çekebilir

Sahneye transparan kıyafetlerle çıkan Gülşen zor anlar geçirdi

Hayranlarının karşısına mavi tonlarında transparan elbisesi ile çıkan Gülşen sahnede basın mensuplarının kendisini yakın çekime aldığını fark edince panik yaparak ne yapacağını şaşırdı. Elleriyle transparan kıyafetini kapatmaya çalışan Gülşen sahnede zor anlar yaşadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yaz