Cansu Taşkın, Sinan Akçıl ile hakkında yapılan aşk dedikodularına ateş püskürdü

İsmi Sinan Akçıl ile beraber anılmaya başlanan Cansu Taşkın, hakkında çıkan aşk dedikoduları için sert konuştu. Sinan Akçıl ile iki yıldır arkadaş olduğunu söyleyen Taşkın, aralarında herhangi bir ilişki olmadığını ve bunun olmayacağını söyledi. Cansu Taşkın ayrıca çıkan dedikodulardan sonra Sinan Akçıl ile arkadaşlığını da bitirdiğini açıkladı.


Cansu Taşkın, Sinan Akçıl ile hakkında yapılan aşk dedikodularına ateş püskürdü

Sinan Akçıl ve Cansu Taşkın, geçtiğimiz günlerde Bodrum’da beraber görüntülenmişti. Birbirine sık sık sarılan ve bir hayli samimi olan ikili için “Aşk mı yaşıyorlar?” haberleri yapılmıştı.Tüm bu haberlerden sonra Taşkın’dan sert bir açıklama yaptı.

“HERHANGİ BİR İLİŞKİ SÖZ KONUSU OLMAMIŞTIR”

Taşkın sosyal medyada yaptığı açıklamada şu şekilde konuştu: “Birkaç gündür hakkında çıkan Sinan Akçıl ile ilgili gerçek dışı haberlere itibar etmeyin. Kendisiyle 2 senedir arkadaşız. Herhangi bir ilişki söz konusu değildir ve asla olamaz! Çıkan yersiz haberlerden sonra arkadaşlığımı da sonlandırmış bulunmaktayım.”

Yazar: Niyazi Topcu

Niyazi Topcu
Niyazi Topcu, 1980 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 1998 yılından buyana bilişim ve medya sektöründe başarılı çalışmalara imza atmıştır. Siyaset alanında faal olan Topcu, çeşitli habercilik alanında da başarılı haberler yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Meryem Uzerli yeni aşkıyla yakalandı

Meryem Uzerli yeni aşkıyla yakalandı

Bir dönemlerin hızlı parlayıp sönen oyuncusu Meryem Uzerli ile Mısırlı oyuncu Bassel Alzaro bir otele girerken kameralara takıldı.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz