Cansu Taşkın, Sinan Akçıl ile hakkında yapılan aşk dedikodularına ateş püskürdü

İsmi Sinan Akçıl ile beraber anılmaya başlanan Cansu Taşkın, hakkında çıkan aşk dedikoduları için sert konuştu. Sinan Akçıl ile iki yıldır arkadaş olduğunu söyleyen Taşkın, aralarında herhangi bir ilişki olmadığını ve bunun olmayacağını söyledi. Cansu Taşkın ayrıca çıkan dedikodulardan sonra Sinan Akçıl ile arkadaşlığını da bitirdiğini açıkladı.


Cansu Taşkın, Sinan Akçıl ile hakkında yapılan aşk dedikodularına ateş püskürdü

Sinan Akçıl ve Cansu Taşkın, geçtiğimiz günlerde Bodrum’da beraber görüntülenmişti. Birbirine sık sık sarılan ve bir hayli samimi olan ikili için “Aşk mı yaşıyorlar?” haberleri yapılmıştı.Tüm bu haberlerden sonra Taşkın’dan sert bir açıklama yaptı.

“HERHANGİ BİR İLİŞKİ SÖZ KONUSU OLMAMIŞTIR”

Taşkın sosyal medyada yaptığı açıklamada şu şekilde konuştu: “Birkaç gündür hakkında çıkan Sinan Akçıl ile ilgili gerçek dışı haberlere itibar etmeyin. Kendisiyle 2 senedir arkadaşız. Herhangi bir ilişki söz konusu değildir ve asla olamaz! Çıkan yersiz haberlerden sonra arkadaşlığımı da sonlandırmış bulunmaktayım.”

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Cansu Taşkın olay yaratan fotoğraf için açıklama yaptı

Cansu Taşkın olay yaratan fotoğraf için açıklama yaptı

Yılmaz Vural ile geçtiğimiz günlerde çektirdiği fotoğrafı olay olan Cansu Taşkın sonunda dayanamayarak suskunluğunu bozdu ve çıkan dedikodulara tepkisini "Yılmaz Vural benim babam gibidir." diyerek gösterdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz