Celal kılıçdaroğlu’na dava açıldı

Celal Kılıçdaroğlu hakkında sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı yayınlarla ilgili dava açıldı. Kılıçdaroğlu hesabın kendisine ait olmadığını iddia ediyor.


Celal kılıçdaroğlu’na dava açıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun abisi Celal Kılıçdaroğlu ile ilgili olarak son dönemde olmasa bile geçtiğimiz birkaç ay öncesinde Kılıçdaroğlu hakkında çok çarpıcı iddialar ortaya atılmış ve bu iddialar özellikle medyada kendisine geniş çaplı bir yer bulmuştu. Sosyal medya sitesi Twitter üzerinden kendisine ait olduğunu iddia ettiği Celal Kılıçdaroğlu hesabından abisi hakkında ortaya attığı iddialar ile gündeme gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun abisi Celal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabı ve kendisi hakkında avukat Fidel Okan tarafından açılan dava sonrasında  verdiği ifadesinde kendisinin sosyal medya hesabı olmadığını iddia etti.

SOSYAL MEDYA HESABI SAHTEYMİŞ

Sosyal medyada kendisine ait hiçbir gerçek hesabın olmadığı ifadesini veren Celal Kılıçdaroğlu, hakkında açılan dava ile ilgili olarak soruşturma devam ettiğinden dolayı henüz yalan söyleyip söylemediği ile ilgili açıklama yapılamazken, hesabın sahte hesap olmasının tahmin edilmediği ifade ediliyor. Avukat Fidel Okan, bu tür davalar sonrasında kabul edilmese bile hesapların gerçek kişilere ait olduğunu, hesabın Celal Kılıçdaroğlu’na ait olduğunu düşündüğünü açıkladı.

ABİSİ ALEYHİNDE KONUŞMUŞTU

Celal Kılıçdaroğlu özelikle seçim zamanlarında ortaya çıkarak abisi Kemal Kılıçdaroğlu hakkında eleştiriler yapması ile tanınıyor. Bir dönem AK Parti hükümetine de yakın olduğu ile ilgili hakkında iddialar ortaya atılan Celal Kılıçdaroğlu abisi hakkında televizyon kanalları ve internet üzerinden rencide edici yayınlar yapmaktan hiç kaçınmamıştı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz