Ceyda Ateş ve Buğra Toplusoy Miami’de evlenecek!

Ceyda Ateş ve Buğra Toplusoy, Miami’de bulunan evlerinin bahçesinde kendi aralarında mütevazi bir düğünle evleneceklerini açıkladı.


Ceyda Ateş ve Buğra Toplusoy Miami’de evlenecek!

Uzun süredir ekranda olmayan Ceyda Ateş, sevgilisi Buğra Toplusoy’la Miami Palm Beach’teki evlerinin kapılarını Rose dergisine açtı. Sade bir düğünle nikah masasına oturacaklarını belirten oyuncu, “Daha plan yapmaya başlamadık. Evimizin bahçesinde arkadaşlarımızla sade bir düğünle evleneceğiz” şeklinde konuştu. Toplusoy ise, “Herkes bizden büyük bir düğün bekliyor ama biz dostlarımızın katılacağı küçük ve samimi bir törenle eğleneceğiz” dedi.

Amerika’da oyunculuk eğitimine devam eden Ateş, “Mesleğimi hiçbir zaman bırakmayı düşünmedim. İşim, en büyük tutkum. Doğru proje olduğu zaman ekrana döneceğim” açıklamasını yaptı. İlişkileriyle alakalı de konuşan Toplusoy, “Küs kaldığımız zaman çok yoktur bizim. Ceyda’nın baştan beri koyduğu bir kural var ve onu uyguluyoruz. ‘Ne olursa olsun gün bitmeden küslük bitecek’ demişti. Böylelikle bugüne kadar geldik işte” şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz