Çeyrek altın kazanmak için 1.5 kilo et yedi!

Denizli’de gittiği restoranda çeyrek altın ödülü için yarım saatte 151 tane çöp et şiş yiyen Elif İşeri, rekor denemesinin sonrasında 3 gün boyunca yemek yiyemediğini ifade ederek, oğlu ile girdiği inatlaşmanın sonrasında 151 çöp şişe denk gelen ortalama 1,5 kilogram et yediğini belirtti.


Çeyrek altın kazanmak için 1.5 kilo et yedi!

Kentte Mehmet Kaya’ya ait restoranda geçtiğimiz sene bir erkek müşterinin “Ben 190 çöp şiş yerim” iddiasıyla başlayan gelenek enteresan görüntülere sahne oluyor. Restoran yönetimi, söz verdiği miktarı yiyebilen müşteriyi çeyrek altınla ödüllendirirken, sözünde duramayan ise yediği yemeğin faturasını ödeyerek restorandan ayrılıyor. Restoranın son müşterisi “Ben 151 çöp şiş yiyebilirim” diyen Elif İşeri adlı kadın oldu. İşeri’nin 151 çöp şişi yeme anı ise Kaya tarafından başından sonuna kadar cep telefonu ile kayıt altına alındı.

“ÇÖP ŞİŞLERİ YERKEN ÇOK ZORLANDIM”

151 çöp et şişi yiyen İşeri, fikrin bir inatlaşma ile ortaya çıktığını kaydederek, “Oğlumla ‘yersin, yiyemesin’ söylemi sonrası inatlaştık. Çöp şişleri yerken çok zorlandım. İlk 15 dakika normaldi ama son 10 dakika çok zorlandım. Çiğniyorum ama yutamıyorum. Su ve ayran ile yutmaya çalıştım. Yerken iş yeri sahibi ve çalışanlarının da yiyebileceğim ile alakalı büyük destekleri oldu” diyerek konuştu.

“İLK KEZ YAŞAMIMDA BU KADAR YEMEK YEDİM”

Rekor denemesinin ardından da çok zorlandığını ve 3 gün boyunca yemek yiyemediğini dile getiren İşeri, “sonrası vahimdi 3 boyunca hiçbir şey yiyemedim. Ertesi gün zaten hiç halim yoktu çok halsizdim. Zaten oldukça fazla yemek yiyen bir insan değildim. Hatta yerken de söyledim kendi rekorumu kendim kırdım orada. İlk kez yaşamımda bu kadar yemek yedim. Yediğim etin miktarı 1,5 kilogrammış. 3 gün boyunca yemek yemedim, 3. günün akşamı yalnızca yarım kase çorba içtim. O gün gece sabaha kadar uyuyamadım ama yedim” şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz