CHP’den kamyonlu eylem! İstanbul’dan Ankara’ya yolculuk başladı

HP’nin Ekonomi’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, Uşak milletvekili Özkan Yalım’la birlikte kamyon kullanarak İstanbul’dan Ankara’ya yola çıktı.


CHP’den kamyonlu eylem! İstanbul’dan Ankara’ya yolculuk başladı

CHP Genel başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, Başbakan Binali Yıldırım ile Kemal Kılıçdaroğlu arasında bütçe görüşmeleri esnasında meydana gelen ‘kamyon’ polemiğinde yeni bir perde açtı. Erdoğdu, bugün sabah İstanbul’dan Ankara’ya gitmek üzere kamyonla yola çıktı.

TBMM’deki bütçe görüşmeleri esnasında Kılıçdaroğlu, İstanbul’dan Ankara’ya gelen bir kamyoncunun köprü ve otoyollara verdiği ücretin çok yüksek olduğunu söyleyerek hükümeti eleştirmişti. Başbakan Yıldırım ise Kılıçdaroğlu’nun konuşmasında verdiği rakamların gerçeği yansıtmadığını ileri sürmüştü.

CHP’li Ağbaba, kamyoncuların yaşadığı problemlere dikkat çekmek için bugün kamyona bindi. Erdoğdu, basın mensupları eşliğinde sabah saat 08.30’da İstanbul’dan Ankara’ya doğru yola çıktı.

Yarın sabah 08:30’da İstanbul’dan Ankara’ya Uşak Milletvekilimiz Özkan Yalım’la kamyon sürerek geleceğiz… Bakalım kamyoncunun İstanbul’dan Ankara’ya ne kadar masrafı var… Binali Yıldırım’ın TBBM’de anlattığı kamyoncu hesabı doğru mu göreceğiz???

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Genel Başkanlık İçin Muharrem İnce Kılıçdaroğlu’na Karşı Aday Oldu

Genel Başkanlık İçin Muharrem İnce Kılıçdaroğlu’na Karşı Aday Oldu

Bir önceki CHP Kurultayı'nda Kemal Kılıçdaroğlu'nun arkasında kalarak CHP Genel Başkanlığı hayallerinden vazgeçen Yalova Milletvekili Muharrem İnce, 3-4 Şubat'ta gerçekleşecek Kurutlay'da aday olduğunu duyurdu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz