Çift katlı otobüste kartı geçmeyen gazi yağmurlu havada indirildi

İstanbul’da çift katlı otobüse binen bir gazi, ücretsiz kartının geçmediği söylenerek yağmurlu havada otobüsten aşağı indirildi. Gaziyi otobüsten indiren şoför arkasına bakmadan ilerlerlerken otobüste meydana gelen o dakikalar cep telefonu kamerasına yansıdı.


Çift katlı otobüste kartı geçmeyen gazi yağmurlu havada indirildi

Olay geçtiğimiz günlerde Beşiktaş-Yunus Emre Mahallesi otobüsünde yaşandı. Alınan bilgiye göre, ücretsiz olarak toplu taşımalardan faydalanan gazi vatandaş, şoförün tepkisiyle karşılaştı. Gazi kartının çift katlı otobüste geçerli olmadığını iddia eden şoför, gazi vatandaştan ya ücret ödemesini ya da otobüsten inmesini istedi. Gazi olduğunu, ücretsiz binme hakkının olduğunu kaydeden vatandaş şoförün tepkisine daha çok dayanamayarak yağmurlu havadan otobüsten indi.

Yaşanan o dakikalar ise gazinin cep telefonu kameralarına yansıdı. Görüntülerde gazinin şoföre, gazi kartını bastığını ve ücretsiz binme hakkı olduğunu söylediği görülüyor. Durma tepki gösteren şoförün ise gaziye “İstediğin yere git şikayet et, 50 sefer söyledim bu otomobillerde geçmiyor” dediği dikkat çekiyor.

Yaşanan o dakikalar ise gazinin cep telefonu kameralarına yansıdı. Görüntülerde gazinin şoföre, gazi kartını bastığını ve ücretsiz binme hakkı olduğunu söylediği görülüyor. Vaziyete tepki gösteren şoförün ise gaziye “İstediğin yere git şikayet et, 50 sefer söyledim bu otomobillerde geçmiyor” dediği görülüyor.

Bazı yolcuların araya girmeye çalışırken şoförün gaziye ‘Paran yoksa param yok de’ duyulan görüntülerde gazinin ise ‘benim hakkım var’ dediği duyuluyor. Görüntülerin devamında şoförün durduğu ve yağmurlu havada gaziyi otobüsten indirdiği görülüyor.

Sürücü ardına bakmadan ilerlerken gazinin ise meydana gelen vaziyete tepki gösterdiği görülüyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Atatürk gazilik unvanın bedelini cephede ödedi, sarayda değil!

Atatürk gazilik unvanın bedelini cephede ödedi, sarayda değil!

MHP'nin, AK Parti'li Metin Külünk'ün Erdoğan'a gazilik unvanı verilmesiyle alakalı kanun teklifine, "yeşil ışık yakmak" olarak adlandırılan "Değerlendiririz" cevabının sonrasında partinin İstanbul Milletvekili Atila Kaya ilk eleştiriyi yaptı. Bu önerinin cephedeki askerlere "saygısızlık" olduğunu belirten MHP'li Kaya, "Öykündüğünüz Atatürk o unvanın bedelini cephede ödedi, sarayda değil" ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz