Cinsel tacizle suçlanan Mark Salling kendini asarak intihar etti!

Çocuklara cinsel istismarda bulunarak 50 binden fazla materyali sakladığı iddiasıyla hakkında dava açılan ABD’li oyuncu Mark Salling, kendini asarak intihar etti.


Cinsel tacizle suçlanan Mark Salling kendini asarak intihar etti!

ABD’li oyuncu Mark Salling, kendini asarak intihar etti açıklandı. Salling’in cesedinin evinin yakınındaki küçük bir beyzbol sahasında bulunduğunu açıkladı.

SUÇLAMALARI KABUL ETMİŞTİ

Salling ile ilgili 50 bini aşkın çocuklara yönelik cinsel istismarın olduğu materyali bulundurduğu iddiasıyla dava açılmıştı. Meşhur aktör, mahkemeyle anlaşmaya giderek hakkındaki suçlamaları kabul etmişti. Salling’in Mart ayında görüşecek karar duruşmasında 4 ila 7 sene arası hapis cezası alması bekleniyordu.

MARK SALLING KİMDİR?

17 Ağustos 1982’de Amerika’nın Teksas eyaletindeki Dallas kentinde doğan Mark Salling, doğduğu kentte büyüdü ve 2001’de Lake Highlands Lisesi’nden mezun oldu. Lise sonrası Los Angeles Music Academy College of Music’te eğitim gören Salling, ilk olarak Children of the Corn IV: The Gathering filminde rol aldı.

35 yaşındaki Mark Salling, Glee dizisindeki Noah Puckerman rolüyle hatırı sayılır bir üne kavuştu. Oyunculuğun yanı sıra müzikle de uğraşan Salling, 2008 ve 2010 senelerinde Smoke Signals ve Pipe Dreams isminde iki albüm çıkarmıştı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz