Çocuklar Duymasın’da yeni havuç alay konusu oldu!

Çocuklar Duymasın’da yeni Havuç’u canlandıracak kişinin Baran Erdoğan olduğu söylenir söylenmez sosyal medya yıkıldı. Yeni oyuncuyu gören izleyiciler, “Havuç bulamayınca turpu boyamışlar.” diyerek dalga geçti.


Çocuklar Duymasın’da yeni havuç alay konusu oldu!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çocuklar Duymasın’da Havuç karakterinin geri döneceğini duyuran yapımcı Birol Güven, karakteri canlandıracak kişinin de kim olduğunu açıkladı. Güven’in fotoğraf paylaşmasıyla sosyal medya yıkıldı.

SOSYAL MEDYA YIKILDI

Yeni Havuç’un ilk görüntüsünü paylaşan Birol Güven, oyuncunun kim olduğunu da açıkladı. Havuç’u canlandıracak kişinin Baran Erdoğan olduğunun açıklanmasıyla herkes “Havuç bulamayınca turpu boyamışlar.” şeklinde konuştu.

BARAN ERDOĞAN KİMDİR?

Baran Erdoğan, 1986 senesinde Ankara’da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Actor Studio Mezunu olan Erdoğan, 2010 senesinde yaylınlanan Yahşi Cazibe dizide oynadı. Daha sonra ‘Kanıt’ dizisinin 2011 senesinde yayınlanan 2. sezonunda rol aldı. Aynı sene Oya Başar, Şafak Sezer, Evrim Akın gibi adların başrolünü oynadığı Alemin Kralı isimli dizide oynadı. 2014 senesinde yayınlanan Yaşam Yolunda isimli dizide rol aldı. 2014 senesinde vizyona giren Piyasadan Büyük Alacağımız Var isimli filmde Kadir karakterine yaşam verdi. Başrolde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın yer aldığı Kocan Kadar Konuş: Diriliş isimli filmde ise ‘Tolga’ karakterini canlandırdı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz