Çöpe bırakılan çantanın içinden çıkan altınları polise götürdü

Bursa’da çöpe bırakılmış çantanın içinde 20-25 bin lira tutarında altın olduğunu gören güvenlik görevlisi, çantayı polise götürerek teslim etti.


Çöpe bırakılan çantanın içinden çıkan altınları polise götürdü

Bursa’da çöpe atılmış çantanın içinde 20-25 bin lira değerinde altın bulan güvenlik görevlisi, çantayı polise teslim etti.

Olay, merkez Osmangazi ilçesi Panayır Mahallesi’nde yaşandı. Bir iş merkezinde güvenlik görevlisi olarak çalışan Reşat Çoban, çöpe atılmış çanta buldu. Güvenlik kulübesinde çantayı kontrol eden Çoban, içerisinde altın ve para olduğunu fark etti. Bunun üstüne Çoban vaziyeti polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, yaptıkları araştırmada çantanın içerisinde 180 lira para ve 20 ile 25 bin lira değerinde olduğu tahmin edilen ziynet eşyasını buldu. Çantanın içerisinde bulunan numarayı arayan polis, çantanın Özbekistan uyruklu bir kadına ait olduğu üstünde duruyor. Çanta, Demirtaş Polis Karakolu’na götürüldü.

Çöpte çanta bulduğunu ifade eden Reşat Çoban, “İçerisini kontrol ettiğimde bir miktar para ve ziynet eşyası gördüm. Bunun üstüne polise haber verdim. Vatandaşlık görevimizi yaptık” şeklinde konuştu.

Polisin, olayla ilgili tahkikatı sürüyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir

8 Şubat A101 aktüel listesi açıklandı! Müşteriler şokta

Müşterilerinin yayınlanmasını dört gözle beklediği aktüel kataloğu nihayet açıklandı. 8 Şubat tarihinden itibaren A101 marketlerde satışa çıkacak olan ürünler müşterileri fiyatlarıyla şoka uğratıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz