Çorbacıda çıkan kavgada silahlar konuştu

İstanbul Ataşehir’de bir mekana çorba içmeye gelen iki grup arasında kavga çıktı. Çıkan kavga kısa süre içerisinde silahlı çatışmaya dönüştü. Olayda 1 kişi ağır olmak üzere 3 kişi yaralandı.


Çorbacıda çıkan kavgada silahlar konuştu

İstanbul Ataşehir’de bir restoranda münakaşayla başlayan kavgada silahlar çekildi. Kavgayı ayırmak isteyen güvenlik görevlisi ve iki kişi yaralandı. Polis saldırganları arıyor.

KAVGANIN NEDEN ÇIKTIĞI BELLİ DEĞİL

Olay, Atatürk Mahallesi, Ataşehir Bulvarı’ndaki bir restoranda saat 04.30 sıralarında yaşandı. İddiaya göre restorana çorba içmeye gelen iki kişi içerideki bir grupla halen belirlenemeyen bir sebeple münakaşa başladı. Münakaşa kısa zamanda silahlı kavgaya dönüşürken Zafer Ü. ve Özkan O. bacağından yaralandı. Silah seslerini duyan güvenlik görevlisi Güven B. kavgaya ayrılmak isterken seken kurşunlarda biri bacağına isabet etti. Saldırganlar olay yerinden bir arabayla uzaklaştı.

“TARTIŞMA BÜYÜDÜ ÇEKTİ VURDULAR”

Görgü tanığı Halil Bakır içerideki yaşananları şu sözlerle anlattı:

“Ben burada çalışıyorum. Arkadaşlar tartıştılar ve kavga iyice büyüdü. İlk münakaşa içeride başladı. Dışarıda konuştular, sarhoştular galiba münakaşa büyüdü. Çekti vurdular birbirlerini. İki kişilerdi, biri karışmadı. Beyaz bir otomobilleri vardı, binip gittiler. Bizde sesleri duyduk. 3 el ateş ettiler ikisini de bacağından vurdu, diğerini bilmiyorum. Bir güvenlik olaya bakmak için gelmişti, içeridekinin vaziyeti kötüydü”

POLİS SALDIRGANLARI ARIYOR

Öte yandan meydana gelen kavgada restoranın camına kurşun isabet ederken olay yeri inceleme ekipleri, çevrede kanıt incelemesi yaptı. Polis ekipleri de olayın meydana geldiği çevredeki vatandaşlardan bilgi alırken olayla alakalı içeride bulunan güvenlik kamerası görüntülerini inceledi. Kaçan kişi yada kişileri yakalamak için çalışma başlatıldı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz