Counter Strike Android Nasıl Yüklenir?

Counter Strike, 19 Haziran 1999 yılında Half-Life'ın bir modu olarak oyunseverlerle tanıştırılan FPS (First Person Shooter) oyun türünün gelmiş geçmiş en başarılı ve sevilen bilgisayar oyunudur. Böylesine sevilen bir oyunun bilgisayar dışında diğer oyun konsollarına çıkmaması koca bir nesli internet kafelere mahkum etmiştir.


Teknolojik gelişmelerle birlikte günümüzde akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar da oyunseverlere keyifli vakit geçirtebilecek düzeydedir.

Counter Strike Android Nasıl Yüklenir?

1. APK Uzantılı Dosya ile Yüklemek

İnternet tarayıcınıza “Counter Strike Android” ya da “Counter Strike APK” şeklinde yazdığınızda çıkan sonuçlardan güvenilir bir site aracılığıyla bu APK uzantılı dosyayı cihazınıza indirin. İndirme işleminden önce Android cihazınızdan; “Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen kaynaklar” yolu izlenerek “Bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirmeye izin ver.” değişikliğini yapınız. İndirdiğiniz konumdan bu dosyayı kurun ve gerekli soruları ve onaylamaları dikkatlice okuyun. Kurulum bittikten sonra ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Küçük bir uyarı yapmak gerekir ise, bu APK dosyalar 3.kişiler tarafından yapılan programlardır. Güvenilirliği garanti edilmez ve cihazda oluşabilecek zararlardan sadece ve sadece kullanıcı sorumludur. Bazı Anti-Virüs programları APK dosyaları engelleyebilmekte ve kuruluma izin vermemektedir.

2. Google Play ile Yüklemek

APK ile uğraşmak istemiyorsanız ya da bir sebepten dolayı APK uzantılı dosyayı çalıştıramadıysanız ikinci bir alternatif olarak Google Play’i kullanabilirsiniz. Telif hakkı yüzünden Counter Strike ismi ile Google Play hizmetlerinde arama sonucu çıkmamaktadır. Bunun yerine isimleri değiştirilmiş ve ufak tefek modifikasyonlar yapılmış alternatif oyunlar bulmak mümkündür.

Google Play’den yükleyeceğiniz oyunlar ücretsiz olacağından uygulama içinde bolca reklam bulunabilmektedir. Üreticinin kar amacı gütmesi gibi durumlarda bu platformdan indirilen uygulamalar da herhangi bir item satın almak ücretli olabilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Essential Phone

Bir süredir adını duyduğumuz Essential Phone, Android işletim sistemini ortaya atan isim Andy Rubin tarafından yaratıldı ve artık bütün özelliklerini de biliyoruz. Son derece ilgi çekici bir telefon olan Essential Phone, büyük marka ve modellere de rakip olacak gibi duruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir