Çukur Dizisi tepki çekiyor! Emrah Komiser izleyiciyi kızdırdı

Çukur’un dün akşam yayınlanan 17. bölümünde diziye yeni katılan Emrah Komiser’in kendisini durduran trafik polisine “Haritadan yer seç” demesi izleyiciyi kızdırdı.


Çukur Dizisi tepki çekiyor! Emrah Komiser izleyiciyi kızdırdı

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur’un dün akşam ekrana gelen 17. bölümünde Sena’nın ağabeyi Komiser Emrah rolüyle genç oyuncu Alperen Işitmez katıldı. Bodrum Masalı dizisinde Ateş rolüyle tanınan Alperen Duymaz’ın canlandırdığı Komiser Emrah rolü, sosyal medyada tepki topladı.

VARTOLU’NUN UYUŞTURUCU ÇİFTLİĞİNİ HAVAYA UÇURDU

Diziye hızlı bir giriş yapan Emrah, Vartolu’nun uyuşturucu ürettiği çiftliği tek başına basarak havaya uçurdu. Son sahnelerde ise Çukur’a baskın düzenleyen Emrah, İdris Koçovalı da dahil onlarca kişiyi gözaltına aldı.

HARİTA AÇARAK YER SEÇMESİNİ İSTEDİ

Çukur’un yeni anti kahramanı Emrah Amir’in tepki çeken sahnesi ise trafik polisini azarladığı anlar oldu. Kullandığı araçla tehlikeli hareketler yapan ve makas atan Komiser Emrah’ı trafik polisi ceza yazmak için durdurdu. Fakat buna çok sinirlenen Emrah, harita açarak polis memuruna kendisini Kars Digor’a göndereceğini belirterek azarladı.

BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

Bu sahneler sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. Twitter’da Emrah Amir hashtag’i TT listesine girdi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz