Çukur dizisi yeni fragmanı izleyiciyle buluştu! Yamaç itiraf ediyor

Pazartesi günleri izleyicisini ekranların başına kilitleyen Çukur’un yeni bölüm fragmanı ortaya çıktı. Yamaç, Vartolu’ya kardeşi olduğunu bildiğini itiraf ediyor.


Çukur dizisi yeni fragmanı izleyiciyle buluştu! Yamaç itiraf ediyor

Show TV’de yayınlanan Çukur dizisi Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Yeni bölüm fragmanında Yamaç her şeyi itiraf ediyor.

“BU HERİF MAHALLEYİ TERK EDECEK”

Heyecan dozunun yüksek olduğu fragmanda İdris, Yamaç’tan 24 saat içinde Vartolu’yu göndermesini istiyor. “Bu herif bu mahalleyi terk edecek ister tabutta, ister yürüyerek” sözlerinin üstüne Yamaç, Vartolu’nun karşısına çıkıyor. Vartolu, “Ben buradayım gelsin indirsin” sözleriyle hodri meydan okuyunca ikili arasında büyük düello başlıyor.

“BİLİYORUM BABAMIN OĞLU”

Vartolu’nun, “Sen hiçbir şey bilmiyorsun, konuşma” diyerek bağırması üstüne Yamaç daha çok dayanamayıp “Biliyorum Salih, biliyorum babamın oğlu” diye gerçeği bildiğini itiraf ediyor. Çukur, çarpıcı hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla her pazartesi, Show TV’de ekrana geliyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz