Demet Akalın çocuk tecavüzcülerine karşı imza kampanyası başlattı!

Çocuk tecavüzü olaylarından son derece rahatsız olan Demek Akalın, konu ile ilgili imza kampanyası başlattı ve tecavüzcülerin en ağır cezaya çarptırılmasını istedi. Akalın ayrıca özelikle erkek popçuları desteğe çağırdı.


Demet Akalın çocuk tecavüzcülerine karşı imza kampanyası başlattı!

Adana’da 4 yaşındaki kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu ileri sürülen sapık herkesi çileden çıkarmıştı. Konuyla alakalı sosyal medyada dolaşan iddialar daha da tüyler ürpertti. Akalın, bu iddialara sessiz kalamadı.

KAMPANYA BAŞLATTI

Küçük kızın, tecavüze uğradığı anda bağırmaktan kulak zarının patladığı öne sürüldü. Demet Akalın da sosyal medyadan “Sessiz kalmayalım” çağrısı yapıp sanatçı arkadaşlarıyla imza kampanyası başlattı.

“SESSİZ KALMAYALIM”

Demet Akalın Instagram hesabından tecavüzcülerin en ağır cezayı alması için imza kampanyası başlattı. Akalın, kampanyayı şu sözlerle anlattı: “Tüm erkek popçularımızdan bebek tecavüzcüsü için imza kampanyasına destek bekliyoruz! Takipçi sayıları hanımlardan fazla! Telefonuma bütün sanatçı hanımlardan mesaj yağdı sabaha kadar! Sabah derken fakat sabaha karşı uyuyabilenler! Lütfen yaşamımıza devam ederken o bebeğin çığlığı duyulmaması için ağzını kapatmasını, bağırmasından kulak zarının yırtıldığını unutmayın! Sessiz kalmayalım!”

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz