Deprem haberi: Bu kez Van sallandı!

Van’da bu sabah saatlerine doğru 3.9 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan açıklamaya göre deprem yerin 7.09 km altında meydana geldi.


Deprem haberi: Bu kez Van sallandı!

Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü tarafından verilen bilgiye göre Van’ın Saray İlçesi’nde Richter Ölceği’ne göre 4.4 şiddetinde deprem meydana geldi.  AFAD ise depremin şiddetini 3.9 olarak açıkladı.

Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü tarafından verilen bilgide saat 04.58’de Van’ın Saray İlçesi’nde 4.4 şiddetinde deprem oluştu. Deprem yerin 5 km derinliğinde oluşurken, Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ise depremin şiddetini 3.9 olarak, derinlğini de 7.09 km olarak açıkladı.

Yazar: Niyazi Topcu

Niyazi Topcu
Niyazi Topcu, 1980 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 1998 yılından buyana bilişim ve medya sektöründe başarılı çalışmalara imza atmıştır. Siyaset alanında faal olan Topcu, çeşitli habercilik alanında da başarılı haberler yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Bodrum büyük bir deprem bekliyor

Bodrum büyük bir deprem bekliyor

Prof. Dr. Ahmet Ercan yaptığı açıklamada Bodrum bölgesinde büyük bir deprem beklediğini ifade ederek vatandaşları uyardı.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz