24 Ağustos 2017 Perşembe

Deprem haberi: Bu kez Van sallandı!

Van'da bu sabah saatlerine doğru 3.9 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan açıklamaya göre deprem yerin 7.09 km altında meydana geldi.


Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü tarafından verilen bilgiye göre Van’ın Saray İlçesi’nde Richter Ölceği’ne göre 4.4 şiddetinde deprem meydana geldi.  AFAD ise depremin şiddetini 3.9 olarak açıkladı.

Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü tarafından verilen bilgide saat 04.58’de Van’ın Saray İlçesi’nde 4.4 şiddetinde deprem oluştu. Deprem yerin 5 km derinliğinde oluşurken, Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ise depremin şiddetini 3.9 olarak, derinlğini de 7.09 km olarak açıkladı.

İlginizi Çekebilir

Tuvalet parasını ödemeyince takunya ile sopa yedi

İstanbul Kasımpaşa'da yaşandığı iddia edilen olayda 28 yaşındaki genç caminin tuvaletini kullandı. Görevli kendisinden 1 TL ücreti istediğinde ödemek istemeyen genç, görevlinin gazabına uğradı ve takunya ile saldırıya uğradı. Olay yerinde fenalaşan genç adam görevli hakkında şikayetçi olurken konu ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yaz