Devlet Bahçeli, Murat Boz ve Hadise’yi telefonla arayıp teşekkür etti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Osmaniye’deki açılış töreni ardından Hadise ile beraber sahneye çıkan Murat Boz’u telefonla aradı.


Devlet Bahçeli, Murat Boz ve Hadise’yi telefonla arayıp teşekkür etti

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Osmaniye’deki açılış töreni ardından Hadise’yle beraber sahneye çıkan Murat Boz’u telefonla aradı.

Gazetecilerle sohbeti esnasında Boz’u telefonla arayan Bahçeli, konsere kalamadığı için üzüntülerini iletti. Bahçeli, katkısından dolayı Boz ve Hadise’ye teşekkür etti. Boz’a, “Hadise hanıma da hürmetlerimi söyleyiniz” diyen Bahçeli, “MHP iddia edilenin çok üzerinde oy alırsa ne diyeceksiniz?” sorusuna da Sibel Can’ın “Hançer” şarkısıyla cevap verdi.

Bahçeli, “Vallahi karşılaştığım yerde acıyarak yüzlerine bakarım. Sibel Can’ın bir şarkısı var. Kader eşitsizsin” şeklinde konuştu. Daha sonra molada telefondan bir müddet Can’ın Hançer şarkısı dinlendi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Hadise ile ablası Hülya Açıkgöz klip yüzünden kavga etti

Hadise ile ablası Hülya Açıkgöz klip yüzünden kavga etti

Hadise, akıl hocası olarak bilinen ablası Hülya Açıkgöz'le birbirine girdi. Anlatılanlara göre Hadise, ablasına "Çektiğin klip hem çalıntı çıktı, hem de RTÜK engelledi. Param da boşa gitti!" diye fırça attı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz