Dilay Çetinçay’ın ölümünde doktorun büyük ihmali ortaya çıktı!

Güzel oyuncu Dilay Çetinçay’ın ani ölümü herkesi şok etmişti. Sır gibi gerçekleşen ölümle ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. Dilay Çetinçay basit bir kist ameliyatı için gittiği hastanede doktor yeterli müdahaleyi yapmadığı için ölmüş.


Dilay Çetinçay’ın ölümünde doktorun büyük ihmali ortaya çıktı!

Gittiği hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybeden ünlü oyuncunun ani ölümüyle ilgili hastane hakkında ve doktorlarla ilgili soruşturma başlatılmıştı. Soruşturma neticesinde çıkan sonuçlar tüyler ürperticiydi. Dilay Çetinçay’ın ölümüne doktor ihmalinin sebep olduğu iddia edildi.

AMELİYATIN ARDINDAN FENALAŞTI

Bilgisayar mühendisi olan ve oyunculuk kariyerinde başarılar elde eden ünlü oyuncu Dilay Çetinçay Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden birinde ürün geliştirme sorumlusu olarak görev alıyordu. Dilay Çetinçay kısa bir süre içerisinde dizi filmlerine de katılarak ekranların aranan simalarından biri olmayı başarmıştı. Genç kız kadın hastalıkları rahatsızlığı için gitmiş olduğu hastanede tedavisinin ardından fenalaştı. Yakınları Dilay Çetinçay’ın basit bir kist ameliyatı olduğunu belirtiyorlar.

Dilay Çetinçayın ölümünde doktorun büyük ihmali ortaya çıktı!

Genç oyuncu aniden fenalaşınca ameliyat olduğu klinikte yeterli müdahale yapılamaması sebebiyle yakınlarda bulunan başka bir hastaneye acil olarak sevk edildi. Bu hastanede gerçekleştirilen tüm müdahalelere rağmen genç oyuncu kurtarılamayarak 28 yaşında yaşama veda etti. Klinik sahibi Yardımcı Doçent Doktor A.K., ani ölümün ardından ifade verdi ve serbest bırakıldı. Ani ölüm genç oyuncunun sosyal medyada sevenleri tarafından şaşkınlıkla karşılandı ve basit bir kist ameliyatı ile sonuçlanan bu ölüm hakkında babası Emekli Emniyet Havacılık Daire Başkanı Mustafa Çetinçay ise, “Kızım basit bir kist ameliyatı olmak için Bakırköy’de bir kliniğe gitmiş.” İfadelerini kullandı.

ZAMANINDA MÜDAHELE EDİLSEYDİ ÖLMEYECEKTİ!

Ameliyatı yapılan oyuncu fenalaşmasının hemen ardından özel odaya alınmış ve burada 1 saat boyunca oyuncuyu kendine getirmeye çalışmışlar. Oyuncunun bu kadar uzun bir süre kendine getirilmeye çalışılması yerine çevredeki hastanelerden bir tanesine götürülmesi durumunda şuan hayata olabileceği söylendi. Dilay Çetinçay’ın babasının isteği üzerine operasyonu gerçekleştiren doktorlar hakkında tekrar soruşturma başlatıldı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir

8 Şubat A101 aktüel listesi açıklandı! Müşteriler şokta

Müşterilerinin yayınlanmasını dört gözle beklediği aktüel kataloğu nihayet açıklandı. 8 Şubat tarihinden itibaren A101 marketlerde satışa çıkacak olan ürünler müşterileri fiyatlarıyla şoka uğratıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz