Düğünde 4 yaşındaki küçük kıza tecavüz eden sapık linçten kurtuldu!

Düğünde 4 yaşındaki bir çocuğa tecavüz eden sapığı gören görgü tanığı ifadesinde “Olayı görür görmez ben ve yanımdakiler sapığa saldırdık. Ancak çevremizdekiler olayı normal bir kavga sanıp bizi ayırdı. Aksi halde orada linç edilirdi” dedi.


Düğünde 4 yaşındaki küçük kıza tecavüz eden sapık linçten kurtuldu!

Adana Yüreğir Mahallesi’nde 11 Şubat günü sokak düğününde Sedat K. (20) adlı sapığın evde uyumakta olan 4 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etmesinin yankıları sürerken olayın görgü tanığı Y.Ö. VATAN’a konuştu: “Düğünden bir gün önce küçük kızımız ve ailesi Adana’ya geldi. Tüm gün çocuklarla oynadı. Yorulunca annesinin kucağında uyudu. Biz de rahatça uyusun diyerek içerde yatağa götürmesini söyledik. Akşam üstü kuzeni yanımıza geldi. Annenin kulağına bir şey belirtti. Anne bana bakıp kızının adını çığlık atmaya başlayınca içeriye koştum. Girdiğimde o sapığı gördüm..”

‘Vurmaya başladım’

“O anda gözlerim karardı. Hemen onu odadan çıkardım. Vurmaya başladım. Bir kaç kişi daha B.’yi yatakta o halde görünce saldırmaya başladı. Dışarıdan gelenler ise olayı normal bir kavga zannedip, sapığı elimizden aldılar. O da o kargaşada kaçtı. Hemen ambulans çağırdık, anne kızıyla beraber gitti. Sedat K.’nın evine gidip gizlendiğini öğrendik. Millet linç edecekti. Tecavüze uğrayan kızın babası herkesi durdurdu. Kendi elleriyle o sapığı karakola götürdü…”

AİLEYİ ÇİLEDEN ÇIKARAN HABER

Sosyal medyada hastanede yapılan paylaşımların tamamı yalan. Anlatıldığı gibi fiziksel olarak ağır bir vaziyeti yok. Ama psikolojik olarak çok kötü. Şu anda Hatay’a evlerine döndüler. Evin içinde anne ve babasından başka bir ses dahi görse kaçarak odaya saklanıyor. Ama çocuğun öldüğü yönünde yapılan haberler aileyi çileden çıkardı. Kızın öldüğü yönündeki haberleri yüzünden devamlı rahatsız ediliyorlar. Kimseyle konuşacak vaziyette değiller.

‘Tecavüze idam’ kampanyası

Son dönemlerde artan çocuğa yönelik cinsel istismar olayları için sosyal medyada ‘Tecavüze idam istiyoruz’ kampanyası başlatıldı. 2 gün içerisinde kampanyaya 435 bin kişi imza verdi. Adana’da 4 yaşındaki çocuğa yapılan cinsel istismar saldırısının sonrasında sosyal medyada da #ÇocukSusarSenSusma hastagiyle yüzbinlerce paylaşım yapıldı.

Tek kişilik hücrede

Tecavüzcü ise tek kişilik bir hücrede tutuluyor. Hangi ilde biz de bilmiyoruz. Sanığın ailesi de başka bir ile götürüldü. Sedat K.’nın abisi ailenin yanına gelerek kardeşinin ceza alması için tanıklık yapacağını belirtti. Zaten aile onu sildiklerini ve avukat dahi tutmayacaklarını söyledi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz