Dünya Kupası finalinin faturasını Lucescu futbolculara kesti

Dünya Kupası elemelerinde başarısızlık üzerine başarısızlık yaşayan A Milli Takım teknik direktörü Mircea Lucescu faturayı futbolcularına kesti.


Dünya Kupası finalinin faturasını Lucescu futbolculara kesti

2018 Dünya Kupası elemelerinde Ümit edilen başarıyı yakalayamayan A milli takımının başarısızlığının faturası Kısa bir süre önce A milli takımdan Fatih Terim’in kovulmasının ardından göreve getirilen başarılı teknik direktör Mircea Lucescu’ya kesildi Lucescu ise büyük bir hezimete uğrayan A milli takımının başarısızlığının sebebini futbolculardan kaynaklandığını dile getirdi. Ayrıca Hırvatistan maçında gençlerin çıkarmış olduğu başarıdan ziyade İzlanda maçında tecrübeli olan futbolculara güvendiğini açıklayan Lucescu bu futbolcuların da yeterli çabayı göstermesinden dolayı İzlanda karşısında 3-0’lık ağır bir hezimete uğradıklarını açıkladı.

TECRÜBELİ OYUNCULAR LUCESCU’YU YÜZÜSTÜ BIRAKTI

İzlanda maçı sonrasında tecrübeli oyunculardan tamamen ümidini kesen başarılı teknik direktör Lucescu, bundan sonra artık kısa süreli çözümlerden ziyade 2018 Dünya Kupası elemelerinde yakalanamayan başarıdan dolayı uzun süreçli bir çözüme gideceği öğrenildi. Yapılacak olan çeşitli çalışmalarla A milli takımda yer alan futbolculardan önümüzdeki maçlar için başarılı bir kadro çıkaracaklarını dile getiren Lucescu da,  artık çalışmalarını daha çok genç futbolcular üzerine yoğunlaştıracaklarını vurguladı.

YENİ TAKIMLA BÜYÜK BAŞARILAR BEKLENİYOR

A milli takım kadrosunda yer alan tecrübeli oyuncular için nasıl bir yol izleneceğini açıklamayan Lucescu, eğer imkan verilirse oluşturulacak olan yeni takımla da iyi bir başarı elde etmesi bekleniyor. Ayrıca A milli takım yönetiminin de takım hakkında nasıl bir kara alacağı ise merak konusu oldu

Yazar: İbrahim Değirmen

İbrahim Değirmen
Yurt dışında yaşayan İbrahim Değirmen yapmış olduğu siyasi haberler ile haber sektöründe adını sıkça duyurmuş bir isimdir. Değirmen, yazarlık yeteneğini siyaset alanı haricinde birçok alanda da sergileyerek başarılı haberlere imza atmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Beşiktaşlı Sırp futbolcu Dusko Tosic’in eşi konuştu

Beşiktaşlı Sırp futbolcu Dusko Tosic’in eşi konuştu

Beşiktaş'ın sırp yıldızı Dusko Tosic’in eşi yapmış olduğu röportaj ile ilginç açıklamalar yaparak eşinin ev halini anlattı.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz