Dünya yıldızı eşini banyoda aldattı!

Dünya yıldızı İngiliz Şarkıcı Katie Price 2013 yılından bu yana evli olduğu eşi Kieran Hayler’in kendisini çocuklarının dadısı ile aldattığını söyledi.


Dünya yıldızı eşini banyoda aldattı!

Ünlü şarkıcı açıklamasında kendi evlerinin banyolarında birçok kez dadı ile birlikte olan eşinin bu aldatma macerasından haberdar olduğunu ve boşanma işlemlerini düşüneceğini dile getirdi. Daha önce de birçok kez ayrılığın eşiğine gelen ünlü çiftin bu kez boşanmalarına kesin gözüyle bakılıyor. Eski bir striptizci olan Kieran Hayler ise açıklamalar karşısında sessizliğini koruyor.

ALDATILDIĞINI NASIL ÖĞRENDİ ?

İngiliz müziğinin popüler ismi ve dünya pop camiasının yıldızı Katie Price aldatılma şoku yaşıyor. Dünya magazin camiasında bomba etkisi yaratan haber ise sıradan bir aldatma hikayesinden çok daha farklı. İddiaya göre Kieran Hayler çocuklarının dadısı olan Nikki Brown’un evde olduğu zamanlarda çıplak geziyor ve dadı ile yakınlaşmaya çalışıyordu. Evlerinin banyosunda çocuklarının banyo malzemelerini düzenleyen Nikki Brown ile cinsel ilişkiye giren eski striptizci Hayler’in bu kaçamağından ise eşi Katie Price’in haberi var.

DAHA ÖNCE DE TARTIŞTILAR

Aldatıldığını nasıl öğrendiğini açıklamayan Price ise olayın şokunda olduğunu ve 2013 yılından bu yana evli olduğu eşinden boşanmayı düşündüğünü söyledi. Aşkları ile magazin dünyasında örnek çiftlerden gösterilen Hayler ve Price çiftinin boşanma konusunda gündeme gelmeleri ilk kez yaşanmıyor. Daha önce de maddi konularda anlaşamadıkları gerekçesi ile birçok kez tartışan çiftin bu kez boşanmalarına kesin gözüyle bakılıyor

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz