Dursun Özbek transferleri yönetim tarafından inceleniyor!

Galatasaray’da sezonun başında 7.5 milyon euro’ya alındığı söylenen Ndiaye’nin gerçek fiyatının 12 milyon Euro olduğunun öğrenilmesi, başkan Mustafa Cengiz’i harekete geçirdi. Yönetim, Dursun Özbek’in sezon başında yaptığı tüm transferleri inceleme altına aldı.


Dursun Özbek transferleri yönetim tarafından inceleniyor!

Stoke City’ye gitmeye hazırlanan Badou Ndiaye ile alakalı ortaya çıkan gerçekler sonrası Galatasaray yönetiminde olağanüstü hal ilan edildi.

Öyle ki sezon başında Ndiaye için Osmanlıspor’a 7.5 milyon Euro ödeneceği açıklanırken, anlaşmada 25’er maçlık periyotlar halinde toplam 1.5 milyon Euro’luk bonus verileceği de yazıyordu. Fakat kulübün kasasından ekstradan 3 milyon Euro daha çıktığının belgelerle saptanması yani Ndiaye’nin gerçek bonservis maliyetinin 12 milyon Euro (55 milyon TL) olması, Başkan Mustafa Cengiz ve ekibini hem şok etti hem de harekete geçirdi.

Başkan talimatı verdi

Fanatik’in haberine göre, sezon başında yapılan bütün oyuncu transferleri derhal inceleme altına girecek. Başkan Mustafa Cengiz’in lüzumlu talimatları verdiği öğrenilirken, Belhanda (8 milyon Euro), Maicon (7 milyon Euro), Fernando (5 milyon 250 bin Euro), Feghouli (4 milyon 250 bin Euro), Mariano (4 milyon Euro) ve Gomis’in (2.5 milyon Euro) kulüplerine ödenen bonservis bedelleri tek tek mercak altına alınacak.

Tüm transferlerin incelenmesinin sonrasında ise Galatasaray Yönetimi’nin ayrıntılı bir açıklama yapması bekleniyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Pelin Çift ile Yeşilçam Söyleşileri programına konuk olan usta oyuncu Cüneyt Arkın, "Keşke daha az çekseydim de dörtnala koşsaydım. Özgürlüklere, baharlara, çiçeklere" biçiminde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz