Düzce’de kayboldu diye aranan kadın evinden çıktı!

Düzce’de, nehir kenarına eşi ve çocukları ile giden kadın, eşi ile tartıştıktan bir süre sonra arabadan inerek ortadan kayboldu. Hakkında arama çalışması başlatılan kadının 2 saat sonra evde olduğu öğrenildi.


Düzce’de kayboldu diye aranan kadın evinden çıktı!

Arama kurtarma ekipleri intihar ettiği düşünülen kadını nehir kenarında ararken, çocuklar ‘Annemiz kayıp’ diye ağladı. 2 saat süren arama çalışmalarının sonrasında kadının evde olduğu haberi geldi.

EŞİYLE TARTIŞIP, ARABAYI TERK ETTİ

Körpeçler Mahallesi’nde oturan Ayşegül ve Özgür Güneş çifti 3 çocuklarını da yanlarına alarak arabaları ile gezmeye çıktı.

Bir süre gezen çift daha sonra Melen Nehri kenarına geldi. Özgür Güneş, eşi Ayşegül Güneş ile münakaşaya başladı.

EŞİNİ ARAYAN KOCA BAŞ ÖRTÜSÜNÜ BULDU

Tartışmanın büyümesi neticesi arabadan inen Ayşegül Güneş geri gelmedi. Bunun üstüne araçtan inen Özgür Güneş etrafta eşini aramaya başladı.

Eşinin başörtüsünü bulan Özgür Güneş, eşinin intihar ettiğini düşünerek vaziyeti polise bildirdi.

ARAMA KURTARMA EKİPLERİ SEFERBER OLDU

Olay yerine gelen polis ekipleri yaptıkları aramanın sonrasında kadına ulaşamayınca, bu defa olay yerine Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Düzce İl Jandarma Komutanlığı, AFAD ve Düzce Arama Kurtarma Derneği ekipleri geldi.

AĞLAYAN ÇOCUKLAR AMBULANSA ALINDI

Arama kurtarma ekipleri ortalama 2 saat boyunca Ayşegül Güneş’i aradı.

Bu esnada oldukça korkan Güneş çiftinin çocukları ‘Annemiz kayıp’ diyerek ağladı. Çocuklar, 112 Acil ambulansına alındı.

KAYIP KADININ EVDE OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Ekiplerin arama çalışmaları devam ettiği esnada Ayşegül Güneş’in evde olduğunu bildiren komşuları ekiplere rahat nefes aldırdı.

Evinden alınan Ayşegül Güneş ifadesi alınmak üzere Çatana Polis Merkezi’ne götürüldü.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz