Ece Erken canlı yayında Gülben Ergen’e savaş ilan etti

Ece Erken, Gülben Ergen’e canlı yayında fena patladı. Gülben Ergen ile Erhan Çelik’in evliliğinin bitme sebebi olarak gösterilmesine çok kızan Erken, Gülben’e “Sana savaş açıyorum.” diyerek seslendi.


Ece Erken canlı yayında Gülben Ergen’e savaş ilan etti

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının yorumculuğunu yapan Ece Erken, sinirden eli ayağı titredi. Gülben Ergen’in Seda Sayan’ın programına çıkmasıyla alakalı konuşan Erken, ağzına geleni saydı.

ERHAN ÇELİK İLE AŞK DEDİKODULARININ NASIL ÇIKTIĞINI ANLATTI

Ece Erken, Gülben Ergen’in eski eşi Erhan Çelik ile aşk dedikodularının ilk ne zaman çıktığını şu şekilde anlattı: “Erhan Çelik ile aynı kanalda çalıştığımızda bana yardım etti. Oğlum, Erhan Çelik’i izlediğinde fotoğrafını çektim Erhan da fotoğrafı paylaşmak istedi. Ben de kendimi bildiğimden paylaş dedim. Daha sonra aramızda aşk dedikoduları çıktı. ‘Evliliğin bitme nedeni Ece Erken’ diyerek yazdılar. “

“NAMUSUNA LAF EDEN ADAMLA POZ VERMEK MİDİR ANNELİK?”

Ece Erken olayları anlatırken canlı yayında ağlamamak için kendisini zor tuttu. Ece, Gülben’e “Sen benim anneliğime laf edemezsin. Namusuna laf eden Can Tanrıyar ile sarmaş dolaş poz vermek midir annelik? Benim hiçbir ilgim olmayan dava ile beni muhattap ediyorsun. Sana savaş açıyorum.” diye ateş püskürdü.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yeşim Salkım şimdide Seda Sayan’a sert sözlerle giydirdi!

Yeşim Salkım şimdide Seda Sayan’a sert sözlerle giydirdi!

Yeşim Salkım, Gülben Ergen'i öven Seda Sayan'a "Kadırgalı mısın nesin bilmem, ben de Arnavut kızıyım. Gönderirim seni geldiğin yere." diyerek çıkıştı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz