Ece Seçkin ve Yıldız Tilbe’den harika Uludağ konseri

Uludağ’da düzenlenen kış şenliklerine katılan Ece Seçkin ve Yıldız Tilbe final gecesinde sahne alarak sevenlerine harika bir gece yaşattı.


Ece Seçkin ve Yıldız Tilbe’den harika Uludağ konseri

Winterfest ile Whitefest’te final yapıldı. Pop müziğin mühim adlarından Ece Seçkin, Grand Yazıcı Otel’de hayranları ile bir araya geldi. ‘Adeyyo’ şarkısı ile sahneye çıkan genç şarkıcıya dansçıları da eşlik etti. Hayranlarından büyük alkış alan Seçkin, dans şovlarıyla da beğeni topladı. Ortalama 3 saat sahnede kalan Ece Seçkin, bütün çiftlerin 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutladı.

Yıllardır Uludağ’da sahne aldığını ve burada büyüdüğünü söyleyen Seçkin, ‘Follow Me’ şarkısının sözlerini değiştirerek izinsiz kullanan Azeri sanatçı Afaq Aslan’a tepki gösterdi. Seçkin, “Bir takipçim İnstagram bana mesaj atmış. Linke tıkladığımda gözlerime inanamadım. Şarkının nakaratı ya da bir kısmı da değil, tamamiyle şarkıyı almış üzerine başka bir söz eklemiş. Bestenin sahibi Kemal Şimşekyay da konuyla alakalı hukuki işlem başlattı. Şarkı yayından kaldırıldı. Bu çalıntı şarkıdır” dedi.

Yıldız Tilbe de festival kapsamında Karinna Otel’de sahne aldı. Ortalama iki bin kişinin izlediği konserde oturacak yer kalmadı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz