Edis konserini yağmur bile etkelimedi

Yeni jenerasyonun en popüler adlarından olan Edis, önceki akşam IF Beşiktaş’ta sahneye çıktı.


Edis konserini yağmur bile etkelimedi

Edis’in hayranları, konserden iki saat önce yağmura karşın mekanın önünde uzun kuyruklar yarattı. O esnada içeride prova yapan yakışıklı şarkıcı, kuyrukta bekleyen dinleyicilere sürpriz yaparak dışarı çıktı ve onlarla birlikte selfie çektirdi.

Yaklaşık 1500 kişi kapasiteli mekanın full olduğu konser etkinliğinde, Edis sahne performansıyla herkesi büyüledi. Konsere ‘Çok Çok’ isimli şarkısıyla çıkan Edis, kadın hayranlarının çığlıkları arasında hem kendi repertuvarından hem de günümüzün en popüler şarkılarından seslendirdi.

Mekandaki kadın popülasyonunun daha fazla olduğunu gören şarkıcı, erkek dinleyicilere “Abi siz niye sevmiyorsunuz beni?” diye espri yaptı. Edis, Kenan Doğulu’nun ‘Doktor şarkısını söyledikten sonra “Aşktan ölen varsa söyle” sözlerine atıfta bulunan bir hayranının “Aşktan ölen var, benim” diyerek Edis’e ilan-ı aşk etti. Meşhur şarkıcı ise “Aşk her zaman güzel değil. Aşk gelip geçici, kalıcı olan sevgi” yorumunu yaptı.

SAHNEDEN YENİ ALBÜM MÜJDESİ

Edis, “Bu ara çok dertliyim, yoruluyorum. Yeni albümümü bitiriyoruz. Şubat ortası ya da Mmrt başında çıkacak. Çok güzel bir albüm sizleri bekliyor, bizden kötü bir şey çıkmaz” sözleriyle yeni albümünün müjdesini verdi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kibariye konser sonrası yorgunluktan ayakta duramadı

Kibariye konser sonrası yorgunluktan ayakta duramadı

Almanya ve Belçika'da peş peşe 4 konser veren Kibariye havalimanında kameralara yakalandı. Kibariye'nin moraran gözleri dikkatlerden kaçmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz