En uygun otomobil fiyatları icra satışlarında

Otomobil fiyatlarında yaşanan artış nedeniyle araç satın almak isteyenlere icra satışları en uygun fiyat fırsatını sunuyor.

En uygun otomobil fiyatları icra satışlarında

En uygun otomobil fiyatları için araç sahibi olmak isteyenlere icra ihaleleri öneriliyor. Çünkü icradan ihale ile satışa çıkarılan araçlar piyasa değerinin neredeyse yarısına yakın değerde satın alınabiliyor. 

İcralık araç fiyatlarının uygun olması talebi de artırıyor. Çünkü icra satışlarında araçlar %50 bedel üzerinden satışa çıkarılıyor. İcradan araç satın almak için Adalet Bakanlığı’nın UYAP sitesinden sorgulama yapabilmek mümkün. UYAP sitesinde icradan satışa çıkan araç listelerine ulaşılabiliyor. 

UYAP sitesine e-devlet şifresi ya da mobil imza ile giriş yapabiliyorsunuz. İcra ihalesine girmek isteyen alıcıların tercih ettikleri araç için belirlenmiş olan satış fiyatının %10'unu teminat olarak yatırmaları gerekiyor. UYAP sitesindeki taşıt ilanını seçmek suretiyle tercihinizi yaparak ihaleye girebilir ve hatta yediemin otoparkına giderek aracı yerinde görebilirsiniz.

En uygun otomobil fiyatları icra satışlarında