Sur Tatil Evleri GYO halka arz oluyor! Sur Tatil Evleri halka arz detayları

Sur Tatil Evleri GYO halka arz oluyor! İşte, Sur Tatil Evleri halka arz detayları!

Sur Tatil Evleri GYO halka arz oluyor! Sur Tatil Evleri halka arz detayları

Sur Tatil Evleri GYOhalka arz oluyor! İşte, Sur Tatil Evleri halka arz detayları!

Sur Tatil Evleri Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Sur Yapı'nın yükselen değeri olarak turizm ve emlak piyasasında öne çıkıyor. SPK tarafından başvurusu onaylanan şirket, halka arz oluyor. Gayrimenkul, perakende, AVM ve enerji sektörlerinde 30 yıldır uzmanlaşan markanın portföy büyüklüğü tam 9,8 milyar TL. 

Borsa İstanbul'a giriş yapmaya hazırlanan Sur Tatil Evleri GYO halka arz detayları ile yatırımcıların gündeminde yer alıyor. Halka arz; Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ve İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla 7-8 Aralık 2023 tarihlerinde gerçekleşecek. Yatırımcılar bu tarihlerde halka arza katılım sağlayabilecek.

5 yılda 14 bin konut üreten Sur Yapı, Sur Tatil Evleri projesiyle Türkiye'nin dört bir yanında büyük bir ilgi görüyor. Sur Tatil Evleri halka arz fiyatı da belli oldu. Sur Tatil Evleri GYO paylarının fiyatı 49,18 TL olarak belirlendi.

Halka arzda; 45 milyon TL nominal değerli payların yüzde 80'i yurtiçi bireysel yatırımcılara, yüzde 20'si yurt içi kurumsal yatırımcılara dağıtılacak.

Halka arzın büyüklüğü 2,2 milyar TL, halka açıklık oranı ise yüzde 26,87 olacak. Ayrıca, Borsa İstanbul’da Katılım Endeksi’ne de dahil edilecek.

Sur Tatil Evleri GYO halka arz oluyor! Sur Tatil Evleri halka arz detayları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?