Emrah, oğlu için “Edepsiz” dedi!

Hakkında açıklamalarda bulunan oğlu Tayfun'a ateş püsküren Emrah çok kızdı. Oğlu için Yunus Emre'nin bir sözünü hatırlatan ünlü sanatçı 'edepsiz' ifadelerini kullandı. 'Edebim el vermez edepsizlik edene, susmak en güzel cevap edebi elden gidene.'


 

Çekimleri Kapadokya’da süren ‘Aşk ve Mavi’ dizisinde boy gösteren Emrah, şimdilerde bir devre reddedip sonrasında kabul ettiği oğlu Tayfun’la anılıyor.

Emrah, oğlu için Edepsiz dedi!

“ÇOK ZOR GÜNLER GEÇİRİYORUM”

Oğlunun geride bıraktığımız gün sosyal medya  hesabından paylaştığı “Babama gittim. Babam beni kabul etmedi. Hemen  ardından kardeşimle bir fotoğraf paylaştı. Canım yandı. Yaşım kaç olursa olsun, ben de babamın omzuna başımı yaslamak isterdim. Bu bir kıskançlık değil. Neticede o da benim kardeşim. Çok zor günler geçiriyorum. Çok mu şey istiyorum? Bilmiyorum…” sözleriyle magazin gündemine gelen Emrah her ne kadar bu konulardan ve polemikten uzak durmak istese de bunu başaramadı.

YUNUS EMRE’NİN SÖZÜYLE CEVAP VERDİ

Konuyla alakalı sessizliğini korumak isteyen Emrah hakkındaki açıklamaların bitmemesi üzerine yaşananlara Yunus Emre’den bir sözle cevap verdi. Emrah, oğlu Tayfun’un iddialarına; “Edebim El Vermez Edepsizlik Edene, Susmak En Güzel Yanıt Edebi Elden Gidene…” şeklindeki paylaşımıyla göndermede bulundu.

İlginizi Çekebilir

Mehmet Ali Erbil zehirlendiği için hastaneye kaldırıldı

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil önceki gün sabah saatlerinde aniden fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Haberi duyan sevenleri ünlü şovmen için hastaneye koştular. Mehmet Ali Erbil'in yediği bir et sebebiyle zehirlendiği ortaya çıktı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir