Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan bu sefer sosyal medyada dedesini paylaştı!

Sosyal medya üzerinden sürekli babası Emrah ile ilgili paylaşımlar yaparken gördüğümüz Tayfun Erdoğan, bu defa dedesi ile alakalı bir paylaşım yaparak “Adam Gibi Adam” dedi.


Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan bu sefer sosyal medyada dedesini paylaştı!

Babası Emrah Erdoğan’la alakalı açıklamalarıyla kendisinden söz ettiren Tayfun, kimi zaman babasını suçlayıcı ifadeler kullansa da günün sonunda ona duyduğu sevgiyi net bir biçimde belirtmekten de kaçınmıyor.

“BAŞIMDAN AYRILMAYAN SEN DEĞİL MİYDİN?”

Şimdilerde evlilik aşamasında olan Tayfun Erdoğan bu defa seneler önce dedesiyle çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı ve altına da şunları yazdı: “Dedem mi desem sana ne desem ben! Gözümü her kapadığımda sen, gözlerimi ilk açtığımda annemden önce sendin hep benim gözümün önünde, sen değil miydin çocukken gecenin bir vakti canım bir şeyler çekti yorgun gelip beni sırtına alıp götüren bakkala, sen değil miydin hasta olduğumda annemden önce başımdan ayrılmayan, sen değil miydin?

“SANA O KADAR İMRENİYORUM Kİ…”

yatağa giderken ‘Tayfunsuz yatamam’ diyip benimle beraber uyuyan bana o kadar güzel şeyler aşıladın ki bu yaşıma kadar ve sana o kadar imreniyorum ki dedem tüm çocuklarına kol kanat geren ayırt etmeyen ADAM GİBİ ADAMSIN bunu yaptın başardın sen evet başardın, Allah senin gibi bir baba aile bireyi olmayı nasip etsin bana da… Çınar’ım büyük Çınar’ımız Allah seni başımızdan eksik etmesin”

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz