Emrah’ın oğlu Tayfun sosyal medyadan babasına seslendi!

Zaman zaman yaptığı paylaşımlarla kendisinden söz ettiren şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan tekrar sosyal medya hesabı üzerinden babasına seslendi.


Emrah’ın oğlu Tayfun sosyal medyadan babasına seslendi!

Katıldığı evlenme programında tanıştığı Funda Çakır ile evlilik yolunda ilerleyen Tayfun Erdoğan bir süredir babası Emrah’la alakalı paylaşımda bulunmuyordu. Yaptığı paylaşımlarla magazin sayfalarında yer bulan Tayfun, duygu ve sitem yüklü satırlarla gene babasına seslendi. İşte Tayfun Erdoğan’ın hesabından yaptığı o paylaşım: “Biliyorum ki göreceksin bu resmî duyacaksın bunları evet biliyorum, ya içten içe gördüğün zaman gene bana söyleneceksin kızacaksın yada içten içe bir boşluğa bırakacaksın kendini onu da biliyorum evet, zor mu ki, ne olurdu arasan “Gel oğlum 6 sene oldu artık bitsin” desen, “nereye kadar bu şekilde” desen, eskisi gibi baba oğul gururlu gururlu benimle resimler çekinsen… Benimle derbi maçlarında iddiaya girerdin gene girmez miyiz, resim koyarsın mesela bir sabah kahvaltısında ‘Oğullarımla sabah kahvaltım’ diyerek, ben bile heyecanlanıyorum yazarken, yaşamayalım mı evlat baba ilişkisini. “Gelsen” desen, “evet hatalarımız oldu, sen de ben de anladık” desen, ben koşa koşa gelir elini öperim zaten. Unutma ben senin sana hayran olan seni idol olarak gören oğlunum ve bir gün kazandığın ödülünü senin yerine almaya gideceğim günü hep hayal ederek bekliyorum. Affetmek Allah’a mahsustur ve hatalar insanlar için bunları okuduğunda umarım biraz olsun eski günleri hatırlarsın başımı okşadığın beni öptüğün o yılları… Seni seviyorum ben Babam benim.”

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Emrah’ın Oğlu Tayfun’dan Aşk Fotoğrafları

Emrah’ın Oğlu Tayfun’dan Aşk Fotoğrafları

Babası Emrah ile arasını bir türlü düzeltemeyen ve uzun süredir sorunlar yaşayan Tayfun, sosyal medya üzerinden sevgilisi Funda Çakır ile paylaştığı fotoğrafla beraber gündeme oturdu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz