Enes Batur yeni filmiyle gişede rekora koşuyor

YouTube fenomeni Enes Batur’un (20) hayatından kesitlerin konu alındığı ‘Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi?’ isimli film gişede coştu.


Enes Batur yeni filmiyle gişede rekora koşuyor

‘Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi?’ ilk 3 günde 454 bin 373 kişi tarafından izlenerek birçok yapımı solladı! Hasılat 5 milyon 768 bin TL.

Cem Yılmaz’ın filmi ‘Arif V 216’ ikinci haftasında 3 milyon 754 bin seyirciye ulaştı. Gişeye 48 milyon 624 bin TL bıraktı.

CEM YILMAZ ARİF V 216 FİLMİ İÇİN NE DEMİŞTİ?

Arif V 216 Türk Sinema tarihinde en iyi Ocak ayı açılışını yaptı.

Toplam 9 milyon dolara (34 milyon TL) mal olan filmin hasılatı 18 milyon 478 bin lira.Cem Yılmaz böylelikle kendi rekorunu da kırdı.

Sosyal medyada filmle alakalı çok sayıda eleştiri ve yorum yapılırken yazışmaları yakından takip eden Cem Yılmaz da sosyal medya hesabından bir eleştiride bulundu.

Filmle alakalı olarak izleyiciye teşekkür eden Cem Yılmaz Twitter hesabından şunları yazdı:

”Filmimizi izleyip bize güzel, gurur verici sözler belirten seyircimize bütün arkadaşlarım ismine tesekkür ederim. Filme küçük bi eleştiri de müsade edin ben yapayım; Ben bunun daha iyisini çalışır gene yaparım Arif V 216 da o güzel filmlerden biri artık! Varolun”

Kaynak: Posta

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Enes Batur’un film galasında uzun kuyruklar oluştu!

Enes Batur’un film galasında uzun kuyruklar oluştu!

Sosyal medya fenomeni Enes Batur'un filmi için gerçekleştirilen galada uzun kuyruklar meydana geldi. Batur'un filmi ünlü komedyenler Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'ın filmlerini aratmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz