Enes Batur’un çektiği Hayal mi Geçek mi? Cem Yılmaz’ın Arif V 216 filmine karşı

Enes Batur’un yaptığı Hayal mi Gerçek mi isimli film ilk 10 günde 1 milyon izlenerek başarısını kanıtladı. Filmin bu denli hızlı yükselişi son günlerde adından sıkça söz ettiren Arif V 216’ya çevrildi.


Enes Batur’un çektiği Hayal mi Geçek mi? Cem Yılmaz’ın Arif V 216 filmine karşı

Cem Yılmaz’ın büyük ümitlerle hazırladığı Arif V 216 için eleştirmenler kimi zaman sık sık olumsuz yorumlar yapsa da Cem Yılmaz bu konuda sessizliğini korumayı sürdürüyor. Şu sıralar ise Enes Batur tarafından yapılan Hayal mi Geçek mi? filmin Ariv V216’ya rakip olarak gösteriliyor ve gişelerde Enes Batur’un filminden yeni bir rekor bekleniyor.

Haberler her ne kadar “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi, Arif v 216’yı geçti” yönünde olsa da, o iş tam öyle değil. Şu şekilde ki, Enes Batur’un filmi geçtiğimiz cuma, cumartesi ve pazar günü 454 bin 373 kişi tarafından izlenmiş. Gene geçtiğimiz hafta aynı günlerde Arif v 216, 432 bin 371 kişi tarafından izlemiş. Yani bu atılan başlıklar toplam seyirciyi değil, geçen haftanın 3 günündeki izleyici baz alıyor. Anlayacağınız her zamanki gibi başlık konuyu bayağı saptırmış!

Enes Baturun çektiği Hayal mi Geçek mi? Cem Yılmazın Arif V 216 filmine karşı

Enes Batur’un filmi gişeye bakıldığında başarısız olmadı ama tabii ki Cem Yılmaz’ın toplam izleyicisi kadar izleyicisi de yok. Hatırlatmak gerekirse, Arif v 216 vizyona girdiği ilk 3 günde 1 milyon 331 bin 691 kişi tarafından izlendi. Anlayacağınız malum haber, yalnızca 3 güne dayanarak yazılmış; gişe toplamına bakarak değil. 

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz