Engelli tuvalet görevlisini 1 lira için silahla vurdular!

Maltepe Kapalıçarşı’da meydana gelen olayda tuvaleti kullanan kişilerden 1 liralık ücreti isteyen engelli görevli kurşunların hedefi oldu.


Engelli tuvalet görevlisini 1 lira için silahla vurdular!

Olay Maltepe Bağlarbaşı Mahallesin Kapalıçarşı’da yaşandı. Alınan bilgiye ve iddialara göre öğlen saatlerinde çarşı içerisindeki tuvalete giren iki kişi ücret ödemeden ayrılmak istedi. Vaziyete tepki gösteren yüzde 70 engelli görevli Şeref Zengin (42), şahıslardan ücretlerini ödemelerini istedi. Ücretlerini ödemeyen şahıslarla Zengin arasında çıkan münakaşa kısa zamanda kavgaya dönüştü. Çevredeki esnafın da müdahale ettiği kavga neticesinde, ücretlerini ödemeyen 2 şahıs olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Bir müddet sonra bu defa silahlı biçimde olay yerine gelen şahıslar etrafa kurşun yağdırdı. İki şahsın açtığı ateş neticesinde yüzde 70 engelli tuval görevlisi Şeref Zengin ile çevredeki esnaf Ali Ekşi yaralandı. Yaralılar, çevre esnafın ihbarı üstüne ambulansla hastaneye kaldırılırken polis ekipleri kaçan şahısların yakalanması için çalışma başlattı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Güney Kore'de gerçekleştirilen Kış Olimpiyat Oyunları devam ederken, Kuzey Koreli ponpon kızların ülkelerinde cinsel ilişki kölesi olarak kullanıldığı iddiaları gündemi sarstı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz