Enis Berberoğlu Rahatsızlanarak Hastaneye Kaldırıldı

Enis Berberoğlu, tutuklu bulunduğu cezaevinde yaşadığı sağlık sorunları sebebiyle hastaneye kaldırılarak akşam saatlerine kadar tedavi gördü.


Enis Berberoğlu Rahatsızlanarak Hastaneye Kaldırıldı

Son ayların en çok konuşulan siyasi olaylarından birisi olan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu tutuklanması ile ilgili yaşanan sorunlar günden güne daha fazla artarken, bugün Berberoğlu’nun sağlık sorunu yaşadığı ve hastaneye götürüldüğü açıklandı. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasının ardından yapılan yürüyüş medyada büyük ses getirmiş, ancak hükümet geri adım atamayacaklarını, bunun kendi ellerinde olmadığı gibi bir yargı kararı olduğunu açıkladı. Yaşadığı bir sağlık problemi dolayısı ile ani olarak cezaevinde rahatsızlanan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun Pendik Marmara Eğitim Araştırma Hastanesi’ne götürüldüğü açıklandı.

TEDAVİSİ YAPILDI

Pendik Marmara Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tedavisi yapılarak daha sonrasında tekrar cezaevine sevk edilen Berberoğlu’nda herhangi bir kritik sağlık sorununa rastlanmadığı, 14.30 ila 16.30 arasında 2 saat boyunca hastanede kaldığı açıklandı. Hastanede tedavilerin 16.30 sularında bitmesinin ardından güvenlik önlemleri alınarak cezaevine özel cezaevi aracı ile birlikte götürülen Berberoğlu’nun yaşadığı sağlık sorununun ne olduğu ve hangi tedavilerin uygulandığı hastane yönetimi tarafından açıklanmadı.

TAHLİYE EDİLEBİLİR Mİ?

Enis Berberoğlu’nun hastaneye kaldırılıp peşinden çok detaylı bir açıklama yapılmaması sonucu bazı kulis söylentileri de ortaya çıkmaya başladı. Önemli bir sağlık sorunu bulunmadığı açıklanılarak detaylı bir bilgi verilmeyen Enis Berberoğlu’nun şayet rahatsızlığı ciddi boyutlarda ise tahliye olabilir. Çıkan bu söylentilerin ardından cezaevi yönetiminin daha detaylı ve net bir açıklama yapması bekleniyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Hastanede sedyeden düşürülen adamın beyni patladı!

Hastanede sedyeden düşürülen adamın beyni patladı!

İzmir'deki devlet hastanesinde, yoğun bakım hastasının sedyeden düşürülmesiyle alakalı görüntüler sosyal medyada geziyor. Olay esnasında görüntü alan kadının, "Beynini patlattılar adamın." diye bağırdığı duyuldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz